Sungrow PowerStack ST255CS-2H
| Typ výrobce: | ST255CS-2H-V1631 |
|---|---|
| Číslo položky výrobce.: | A0SJ3820 |
| Art. Nr.: | 15326 |
| Kusů na jednotku balení: |
|
| Typ baterie: | LFP |
| Umístění: | Outdoor |
| Využitelná kapacita: | 255 kWh |
| Výkon: | 125 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Nabíjecí výkon: | 125 kW |
| Vybíjecí výkon: | 125 kW |
| Typ komunikace: | Ethernet |
| Funkce uložiště: | All-in-One |
- Novinka
Sungrow PowerStack ST255CS-2H
Sungrow PowerStack ST255 je nejnovějším produktem osvědčené řady PowerStack, který navazuje na nové standardy v oblasti komerčních a průmyslových úložišť energie. S výkonem 125 kW a kapacitou 257 kWh je systém optimálně navržen pro klasické 2hodinové scénáře použití, jako je vyrovnávání špiček, load shifting a optimalizace vlastní spotřeby.
Díky robustnímu designu systému, integrované výkonové elektronice a technologii baterií s kapalinovým chlazením nabízí ST255 nejvyšší účinnost, bezpečnost a snadnou integraci do stávajících energetických systémů.
Výhody produktu
- All-in-one systém
- Účinné kapalinové chlazení: Rovnoměrné rozložení teploty (ΔT ≤ 2,5 °C) chrání bateriové články a prodlužuje jejich životnost.
- Maximální bezpečnost: monitorování článků podporované umělou inteligencí, vícestupňová ochrana proti nadproudu a integrovaný koncept požární ochrany (vč. detektoru plynu, detektoru kouře, aerosolového systému).
- Výkonný a robustní systém: výkon 125 kW při vysoké účinnosti systému zajišťuje ekonomický provoz v typických C&I aplikacích.
- Vysoká škálovatelnost: Lze provozovat až 25 systémů paralelně, což umožňuje kapacity v řádu MWh.
- Inteligentní monitorování: Prostřednictvím platformy iSolarCloud s dálkovou údržbou, monitorováním v reálném čase, aktualizacemi firmwaru a analýzou chyb.
Vlastnosti produktu
- Kapacita (využitelná): 255 kWh
- Výkon (AC): 125 kW
- Napětí (DC): 691,2 V – 934,4 V
- Třída ochrany: IP55
- Záruka: 5 let (možnost prodloužení na 10 let za poplatek)
- Provozní teplota: -30 °C až 50 °C
- Komunikace: Ethernet / Modbus TCP
- Rozměry (Š x V x H): 1150 x 2450 x 1610 mm
- Hmotnost: <3 200 kg








DORUČENO V POŘÁDKU