Sungrow
Sungrow PowerStack ST510CS-125kW-4H
- Typ výrobce: ST510CS-4h
- Art. Nr.: 15503
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Outdoor |
| Využitelná kapacita: | 514 kWh |
| Výkon: | 125 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Nabíjecí výkon: | 125 kW |
| Vybíjecí výkon: | 125 kW |
| Typ komunikace: | Ethernet |
| Funkce uložiště: | All-in-One |
od 18.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "357b3c9cd5805973ba35303f5fcb4f29",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST510CS-125kW-4H",
"item_id": "15503",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "4290f6f2de7d541aa868a39f2cb33905",
"item_list_name": "",
"item_category": "Komerční úložiště ",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "357b3c9cd5805973ba35303f5fcb4f29"
}
}
Sungrow PowerStack ST255CS-125kW-2H
- Typ výrobce: ST255CS-2H-V1631
- Art. Nr.: 15326
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Outdoor |
| Využitelná kapacita: | 255 kWh |
| Výkon: | 125 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Nabíjecí výkon: | 125 kW |
| Vybíjecí výkon: | 125 kW |
| Typ komunikace: | Ethernet |
| Funkce uložiště: | All-in-One |
od 12.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "8a2a6a243d45554a9890fc6d36209025",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST255CS-125kW-2H",
"item_id": "15326",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "4290f6f2de7d541aa868a39f2cb33905",
"item_list_name": "",
"item_category": "Komerční úložiště ",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8a2a6a243d45554a9890fc6d36209025"
}
}
PowerKeeper STC12.5 - 12,5 kWh Bateriový modul
- Typ výrobce: ST050-250CF
- Art. Nr.: 15550
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Outdoor |
| Využitelná kapacita: | 12,48 kWh |
| Záruka: | 10 let |
| Typ komunikace: | CAN |
| Funkce uložiště: | Modulární bez střídače, Modulární se střídačem |
od 03.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "ca718eb3fb145b7899050ac620074a00",
"item_brand": "",
"item_name": "PowerKeeper STC12.5 - 12,5 kWh Bateriový modul",
"item_id": "15550",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "4290f6f2de7d541aa868a39f2cb33905",
"item_list_name": "",
"item_category": "Komerční úložiště ",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ca718eb3fb145b7899050ac620074a00"
}
}
Sungrow PowerStack ST225CS-110kW-2H
- Typ výrobce: ST225CS-2H
- Art. Nr.: 13259
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Outdoor |
| Využitelná kapacita: | 229 kWh |
| Výkon: | 110 kW |
| Funkce uložiště: | All-in-One |
od 03.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f4167a34f91b53f0869c1481e203d4d1",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST225CS-110kW-2H",
"item_id": "13259",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "4290f6f2de7d541aa868a39f2cb33905",
"item_list_name": "",
"item_category": "Komerční úložiště ",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f4167a34f91b53f0869c1481e203d4d1"
}
}








