Fox ESS
Fox ESS G-Max
- Typ výrobce: GM215kWh-100kW-2h
- Art. Nr.: 14826
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Outdoor |
| Využitelná kapacita: | 215 kWh |
| Výkon: | 100 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Nabíjecí výkon: | 100 kW |
| Vybíjecí výkon: | 100 kW |
| Funkce uložiště: | All-in-One |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c903b604086951d9b61c1acb99ba6271",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS G-Max",
"item_id": "14826",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "92244c6aa4db5f77868d127f17ee8d0a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Komerční úložiště ",
"item_category2": "Fox ESS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c903b604086951d9b61c1acb99ba6271"
}
}







