Přejít na hlavní obsah Přeskočit na vyhledávání Přeskočit na hlavní navigaci Skip to B2B platform navigation
Kalendář
Odborné znalosti
Oblíbené produkty
Váš účet
Nákupní košík

ATMOCE Krytka MA-CAP-003

Číslo položky výrobce.: MA-CAP-003
Art. Nr.: 16040
Kusů na jednotku balení:
  • 300 ks na paletě
Typ příslušenství : Instalační příslušenství, Montážní příslušenství
Ceny jsou viditelné pouze pro firemní zákazníky po úspěšné registraci.
  • Novinka
Číslo výrobku: 16040
Ceny jsou viditelné pouze pro firemní zákazníky po úspěšné registraci.
  • Novinka
Číslo výrobku: 16040
Popis

ATMOCE Krytka MA-CAP-003

MA‑CAP‑003 je krytka pro třífázové střídavé kabely a konektory. Slouží k rychlému zakrytí nevyužitých AC svorek během instalace i při provozu, aby zůstaly chráněné a připravené pro případné budoucí rozšíření systému. Krytka se jednoduše nasadí na konektor/svorku a pomáhá udržet kabeláž přehlednou a bezpečně zakončenou.

Výhody produktu

  • Rychlé zakrytí nevyužitých AC svorek
  • Bezpečné a čisté zakončení kabeláže
  • Snadná montáž bez nářadí (zacvaknutí)
  • Připraveno pro pozdější rozšíření bez nutnosti úpravy kabeláže

Vlastnosti produktu

  • Typ: 3fázová krytka konektoru/svorky AC
  • Určení: zakrytí nevyužitých AC svorek v systému
  • Montáž: zacvaknutí na příslušný konektor/svorku

Výrobce ATMOCE

ATMOCE je technologická společnost zaměřená na výkonovou elektroniku pro fotovoltaiku, zejména na mikrostřídače a monitorovací řešení. Klade důraz na spolehlivost, bezpečnost a jednoduchou instalaci. Produkty firmy ATMOCE procházejí nezávislým testováním a splňují příslušné mezinárodní normy a certifikace. 

Ke stažení
{ "controllerName": "Navigation", "isHome": false, "isAccountHome": false, "inServiceMenu": false, "homeLoggedOut": true, "breadcrumbLength": "0" }
ATMOCE Sealing cap MA-CAP-003
ATMOCE Krytka MA-CAP-003