Fox ESS G-Max
| Typ výrobce: | GM215kWh-100kW-2h |
|---|---|
| Číslo položky výrobce.: | 97-A01-00030-00 |
| Art. Nr.: | 14826 |
| Kusů na jednotku balení: |
|
| Typ baterie: | LFP |
| Umístění: | Outdoor |
| Využitelná kapacita: | 215 kWh |
| Výkon: | 100 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Nabíjecí výkon: | 100 kW |
| Vybíjecí výkon: | 100 kW |
| Funkce uložiště: | All-in-One |
- Novinka
Fox ESS G-Max GM215kWh-100kW-2h
All-in-One bateriový úložný systém G-MAX GM215kWh-100kW-2h od společnosti Fox ESS kombinuje výkonnou technologii s promyšleným designem a nabízí efektivní řešení pro skladování energie ve velkém měřítku. Řada G-MAX ztělesňuje filozofii „vše v jednom“: odolná baterie, inteligentní BMS, výkonný PCS, preventivní bezpečnostní systém, inteligentní rozvodný systém a efektivní řízení odvodu tepla jsou sjednoceny v jednom standardním kontejneru. To umožňuje obzvláště snadnou instalaci. S kapacitou úložiště 215 kWh a výkonem 100 kW při 2hodinovém vybíjení je systém ideální pro komerční a průmyslové aplikace.
Výhody produktu:
- Vysoká účinnost až 98,6 %
- Snadná instalace a údržba
- Paralelní zapojení až 10 systémů (5x v režimu off-grid)
Vlastnosti produktu:
- Kapacita: 215 kWh
- Výkon: 100 kW
- DC napětí: 672–876 V
- Třída ochrany: IP54
- Provozní teplota: -25 °C až +55 °C
- Způsob chlazení: Kapalinové chlazení
- Provozní teplota: -25 °C až +55 °C pro všestranné použití
- Rozměry (Š x H x V): 1040 x 1500 x 2200 mm
- Hmotnost: cca 2 500 kg







