Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
| Střídače: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 18,4 kWh |
| Netto kapacita: | 18,4 kWh |
| Typ baterie: | 48 Volt fosforečnan lithno-železnatý |
| Příslušenství: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Typ setu: | 3-fázové, 48 V baterie, Rodinný dům |
od 17.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "706ddb61a0d6555d8c3294cad9075fa4",
"item_brand": "",
"item_name": "Set záložního napájení Home SolarEdge s SE10K-RWB48 a 18,4 (19,4) kWh",
"item_id": "12182",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "706ddb61a0d6555d8c3294cad9075fa4"
}
}
| Typ příslušenství : | DC rozvaděče a přepěťové ochrany |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "70723d18bd8859b2a54e280286e86181",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius DC přepěťová ochrana set typ 1+2 retrofit, Symo 10-20",
"item_id": "4963",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Fronius",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "70723d18bd8859b2a54e280286e86181"
}
}
Optimizér SolarEdge S1500-1GM4MBWD krátký kabel
- Typ výrobce: S1500-1GM4MBWD
- Art. Nr.: 14278
| Typ střídače: | Optimizéry |
|---|---|
| Záruka: | 25 let |
| Typ komunikace: | Powerline, výstupní kabely 5,7 m (+) a 0,1 m (-), vstupní kabely 2 × 0,1 m |
| Rozsah MPPT: | 12,5 - 105 Volt |
od 13.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "70f7db47b2135bef9d338d6a43e5f4a8",
"item_brand": "",
"item_name": "Optimizér SolarEdge S1500-1GM4MBWD krátký kabel",
"item_id": "14278",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "70f7db47b2135bef9d338d6a43e5f4a8"
}
}
GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET
- Typ výrobce: GW8KN-ET
- Art. Nr.: 11375
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Asymetrické střídače, Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 8 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi |
| Rozsah MPPT: | 200 - 850 Volt |
od 29.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "718cce2fb6c15babac6ec307b8c45bf8",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET",
"item_id": "11375",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "718cce2fb6c15babac6ec307b8c45bf8"
}
}
SMA Sunny Tripower CORE 1 DC PO typ I+II
- Art. Nr.: 3595
| Typ příslušenství : | DC rozvaděče a přepěťové ochrany |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "71a178d473c85eaaabb14efef396cf0e",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower CORE 1 DC PO typ I+II",
"item_id": "3595",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "71a178d473c85eaaabb14efef396cf0e"
}
}
Aiko Neostar 3P AIKO-A550-MCE60Mw, černý rám, kabel 1,2 m
- Typ výrobce: AIKO-A550-MCE60Mw
- Art. Nr.: 15088
| Výkon: | 550 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 24,8 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 15/30 let |
| Rozměr: | 1954 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s fólií, Panely s články xBC, Vysokovýkonné panely |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "71f0c89eb614556e94efa0d981cd2d78",
"item_brand": "",
"item_name": "Aiko Neostar 3P AIKO-A550-MCE60Mw, černý rám, kabel 1,2 m",
"item_id": "15088",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "AIKO Solar",
"item_category2": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "71f0c89eb614556e94efa0d981cd2d78"
}
}
Pylontech Force H1 21,31 kWh s GoodWe ET 20 - GW20K-ET (AFCI)
- Art. Nr.: 12366
| Střídače: | GoodWe ET 20 - GW20K-ET |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | Pylontech Force H1 21,31 kWh |
| Netto kapacita: | 20,24 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Typ setu: | 3-fázové, Rodinný dům, Vysokonapěťová baterie |
od 29.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "725da19572c555e1a1f145af80e6cf91",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H1 21,31 kWh s GoodWe ET 20 - GW20K-ET (AFCI)",
"item_id": "12366",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "Pylontech and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "725da19572c555e1a1f145af80e6cf91"
}
}
SMA Sunny Tripower X 25
- Typ výrobce: STP 25-50
- Art. Nr.: 13363
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 25 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | WLAN, Ethernet |
| Rozsah MPPT: | 430 - 800 Volt |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "72d6453637f650da997467140bc094b5",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower X 25",
"item_id": "13363",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "SMA",
"item_category3": "% Akce",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "72d6453637f650da997467140bc094b5"
}
}
Odizolovací kleště 4/6/10 mm²
- Typ výrobce: PV-AZM-4/10
- Art. Nr.: 9082
| Typ příslušenství : | Nářadí |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "72d8c172589d5243b9e02be8a87383ce",
"item_brand": "",
"item_name": "Odizolovací kleště 4/6/10 mm²",
"item_id": "9082",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "72d8c172589d5243b9e02be8a87383ce"
}
}
GoodWe Lynx D 5 kWh s GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
- Art. Nr.: 13144
| Střídače: | GW10KN-ET |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | LX D5.0-10 |
| Netto kapacita: | 5 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Typ setu: | 3-fázové, Rodinný dům, Vysokonapěťová baterie |
od 29.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "73480fc0d40658a1983e60cbb0906fbe",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 5 kWh s GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET",
"item_id": "13144",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "73480fc0d40658a1983e60cbb0906fbe"
}
}
GoodWe SMT - GW36K-MT
- Typ výrobce: GW36K-MT
- Art. Nr.: 13033
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 36 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi |
| Rozsah MPPT: | 200 - 950 Volt |
od 06.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "739c93ba48a05247bfaae0ca671655ae",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SMT - GW36K-MT",
"item_id": "13033",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "GoodWe",
"item_category3": "% Akce",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "739c93ba48a05247bfaae0ca671655ae"
}
}
Pylontech Force H3 10,24 kWh se Sunways Hybrid STH-10KTL-HT
- Art. Nr.: 14158
| Střídače: | 9,69 |
|---|---|
| Baterie: | 8000 |
| Netto kapacita: | 10 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové lithium NMC |
| Panel: | 3 |
| Montážní systémy: | 3 |
| Příslušenství: | 10 |
| Typ setu: | 3-fázové, Vysokonapěťová baterie |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "73ae04d6e543543880718cdb6dcee311",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H3 10,24 kWh se Sunways Hybrid STH-10KTL-HT",
"item_id": "14158",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "Pylontech and Sunways ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "73ae04d6e543543880718cdb6dcee311"
}
}







