Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
Pylontech P-Combiner-HV-6-V2 pro 6 bateriových věží
- Typ výrobce: P-Combiner-HV-6-V2
- Art. Nr.: 13138
| Typ příslušenství : | Instalační příslušenství |
|---|
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "820a0b31b5075aacb5ef90389180408b",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech P-Combiner-HV-6-V2 pro 6 bateriových věží",
"item_id": "13138",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Pylontech",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "820a0b31b5075aacb5ef90389180408b"
}
}
Patch kabel RJ45 Cat6 2 m
- Art. Nr.: 1889
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "822851911df95ccebbf89804836ecc29",
"item_brand": "",
"item_name": "Patch kabel RJ45 Cat6 2 m",
"item_id": "1889",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "822851911df95ccebbf89804836ecc29"
}
}
Datalogger meteocontrol blueLog XM-200,
- Art. Nr.: 4313
| Komunikační protokol: | DIN lišta |
|---|---|
| Systémy řízení energie (EMS): | Komerční |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "827332d3662b52709ec07068d5a2da14",
"item_brand": "",
"item_name": "Datalogger meteocontrol blueLog XM-200, ",
"item_id": "4313",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "827332d3662b52709ec07068d5a2da14"
}
}
Sungrow Optimierer SP1400D V112
- Typ výrobce: SP1400D_V112
- Art. Nr.: 15578
| Typ střídače: | Optimizéry |
|---|---|
| AC - výkon: | 1,4 kW |
| Záruka: | 25 let |
| Typ komunikace: | PLC |
| Rozsah MPPT: | 12,5 - 105 Volt |
od 30.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "82a0ed3a7429594695897e495154d9ce",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Optimierer SP1400D V112",
"item_id": "15578",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sungrow",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "82a0ed3a7429594695897e495154d9ce"
}
}
SolaX X3-ULT-25K (AFCI)
- Typ výrobce: X3-ULT-25K(AFCI)
- Art. Nr.: 12599
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 25 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Rozsah MPPT: | 160-950 Volt |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "82f16b462f1753e6be9cb98079cb7815",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-ULT-25K (AFCI)",
"item_id": "12599",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "82f16b462f1753e6be9cb98079cb7815"
}
}
Solar-Log licence Modbus TCP PM
- Art. Nr.: 6500
| Komunikační protokol: | DIN lišta |
|---|---|
| Systémy řízení energie (EMS): | Komerční, Licence |
od 30.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "839ec7d0b6ee5009a99d341fa90cbc1c",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log licence Modbus TCP PM",
"item_id": "6500",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "839ec7d0b6ee5009a99d341fa90cbc1c"
}
}
SolaX X3-IES-15K (AFCI) - 20.4 kWh
- Art. Nr.: 12777
| Střídače: | SolaX X3-IES-15K (AFCI) |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | TP-HS50E - 20.4 kWh |
| Netto kapacita: | 18,4 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové lithium |
| Typ setu: | 3-fázové, Vysokonapěťová baterie |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "83b78e304d785af0b2ba443f8cab56de",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-IES-15K (AFCI) - 20.4 kWh",
"item_id": "12777",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "SolaX and SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "83b78e304d785af0b2ba443f8cab56de"
}
}
SMA síťový zdroj 24V pro Cluster Controller / Datamanager
- Typ výrobce: CLCON-PWRSUPPLY
- Art. Nr.: 2804
| Typ příslušenství : | Datalogger/monitoring |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "83d6b26555505c27a0690d5e0d4b206c",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA síťový zdroj 24V pro Cluster Controller / Datamanager",
"item_id": "2804",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "83d6b26555505c27a0690d5e0d4b206c"
}
}
Sungrow Hybrid SH10T
- Typ výrobce: SH10T
- Art. Nr.: 12397
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Asymetrické střídače, Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 10 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi, Ethernet, CAN |
| Rozsah MPPT: | 150 - 950 Volt |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "8429475f06fd5f698b968b4d2fed50d7",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Hybrid SH10T",
"item_id": "12397",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sungrow",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8429475f06fd5f698b968b4d2fed50d7"
}
}
Trina 520 TSM-NEG18R.28 Vertex S+, dual glass, black frame, kabel 1,3m
- Typ výrobce: TSM-520NEG18R.28
- Art. Nr.: 14793
| Výkon: | 520 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 23,4 % |
| Typ konstrukce: | Sklo-sklo |
| Záruka: | 15/30 let |
| Rozměr: | 1961 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | TOPCon |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s články TOPCon, Sklo-sklo panely |
od 17.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "84b8966a86fc5f459ce35e092fc45540",
"item_brand": "",
"item_name": "Trina 520 TSM-NEG18R.28 Vertex S+, dual glass, black frame, kabel 1,3m",
"item_id": "14793",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Panely",
"item_category2": "Trina",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "84b8966a86fc5f459ce35e092fc45540"
}
}
Vnitřní kontakt Stäubli MC4, samice, 4-6 mm²
- Typ výrobce: PV-BP4/6
- Art. Nr.: 3690
| Typ příslušenství : | Konektory |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "852ce9cffe735e1da71611485f6e09ca",
"item_brand": "",
"item_name": "Vnitřní kontakt Stäubli MC4, samice, 4-6 mm²",
"item_id": "3690",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "852ce9cffe735e1da71611485f6e09ca"
}
}
Paralelní box SolaX EPS 60 kW G2
- Typ výrobce: X3-EPS-60KW-G2
- Art. Nr.: 9374
| Typ příslušenství : | Back-up rozvaděče |
|---|
od 29.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "85625f46aa775effbc6ed18416885234",
"item_brand": "",
"item_name": "Paralelní box SolaX EPS 60 kW G2",
"item_id": "9374",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "85625f46aa775effbc6ed18416885234"
}
}







