Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
licence meteocontrol VCOM do výkonu 1 MWp na 2 roky
- Art. Nr.: 9370
| Komunikační protokol: | DIN lišta |
|---|---|
| Systémy řízení energie (EMS): | Komerční, Licence |
od 30.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9d12a26e19a75db59c77aab93b140092",
"item_brand": "",
"item_name": "licence meteocontrol VCOM do výkonu 1 MWp na 2 roky",
"item_id": "9370",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9d12a26e19a75db59c77aab93b140092"
}
}
SolarEdge SE66.6K MC4
- Art. Nr.: 8363
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| AC - výkon: | 66,6 kW |
| Záruka: | 12 let |
| Typ komunikace: | 2 x RS485, Ethernet |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9da0a5eef231531f89ddb91f1c2eacbb",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE66.6K MC4",
"item_id": "8363",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9da0a5eef231531f89ddb91f1c2eacbb"
}
}
Střídač SolarEdge Home Hub SE10K-RWB48
- Typ výrobce: SE10K-RWB48BFN4
- Art. Nr.: 13114
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Asymetrické střídače, Hybridní střídač |
| AC - výkon: | 10,0 kW |
| Záruka: | 12 let |
| Typ komunikace: | 2 x RS485, Ethernet, SolarEdge Home Netzwerk |
od 17.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9dca30306cd75dda8b6f1b2267c24433",
"item_brand": "",
"item_name": "Střídač SolarEdge Home Hub SE10K-RWB48",
"item_id": "13114",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9dca30306cd75dda8b6f1b2267c24433"
}
}
ABB proudový chránič 40A, 4pólový, 30mA, typ A
- Typ výrobce: RCD 4TE F204A-40/0,03
- Art. Nr.: 5035
| Typ příslušenství : | Instalační příslušenství |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9dd331b632c555a79b2c8a88eadc83e0",
"item_brand": "",
"item_name": "ABB proudový chránič 40A, 4pólový, 30mA, typ A",
"item_id": "5035",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "ABB",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9dd331b632c555a79b2c8a88eadc83e0"
}
}
Přímý marketing Solar-Log Modbus TCP do 250 kWp
- Art. Nr.: 8805
| Komunikační protokol: | DIN lišta |
|---|---|
| Systémy řízení energie (EMS): | Komerční, Licence |
od 30.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9e5d3237cf085e2f8235fe47c853295b",
"item_brand": "",
"item_name": "Přímý marketing Solar-Log Modbus TCP do 250 kWp",
"item_id": "8805",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9e5d3237cf085e2f8235fe47c853295b"
}
}
Dyness Tower Pro TP15 se Solinteg MHT-10K-25
- Art. Nr.: 14853
| Střídače: | Solinteg MHT-10K-25 |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | Dyness Tower Pro TP15 |
| Netto kapacita: | 14,6 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Typ setu: | 3-fázové, Rodinný dům, Vysokonapěťová baterie |
od 30.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9eeb8a0dfafb5cd380010c22aecfaa41",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower Pro TP15 se Solinteg MHT-10K-25",
"item_id": "14853",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "Solinteg and Dyness",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9eeb8a0dfafb5cd380010c22aecfaa41"
}
}
GoodWe ESA 8.3 kWh - GW8.3-BAT-D-G20
- Typ výrobce: BAE8000-01-00P
- Art. Nr.: 14890
| Netto kapacita: | 8 kWh |
|---|---|
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Záruka: | 10 |
| Typ baterie: | 3-fázové, Retrofit úložiště, Vysokonapěťová baterie |
od 30.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9f481b07388854cf91120085152b2aa0",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA 8.3 kWh - GW8.3-BAT-D-G20",
"item_id": "14890",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "GoodWe",
"item_category2": "Rezidenční úložiště",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9f481b07388854cf91120085152b2aa0"
}
}
Solární kabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm² 100 m modrý
- Typ výrobce: 713570
- Art. Nr.: 5751
| Typ příslušenství : | Solární kabely DC |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9fc9d7d56d85545aaa870619031850dc",
"item_brand": "",
"item_name": "Solární kabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm² 100 m modrý",
"item_id": "5751",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9fc9d7d56d85545aaa870619031850dc"
}
}
Alumero Deflektor S15WD-2050
- Typ výrobce: 23994
- Art. Nr.: 14916
| Typ střechy: | Plochá střecha |
|---|
od 26.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "a037f0531dee5b2cb02956453a09bdf0",
"item_brand": "",
"item_name": "Alumero Deflektor S15WD-2050",
"item_id": "14916",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Alumero ",
"item_category2": "Montážní systémy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a037f0531dee5b2cb02956453a09bdf0"
}
}
Lepidlo Connect Seal It 380 600 ml
- Typ výrobce: Seal-It 380
- Art. Nr.: 10518
| Typ příslušenství : | Montážní příslušenství |
|---|
od 29.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "a049162b192451ee9f2cae178f79c675",
"item_brand": "",
"item_name": "Lepidlo Connect Seal It 380 600 ml",
"item_id": "10518",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "Memodo",
"extra": {
"minPurchase": "12",
"shopware_id": "a049162b192451ee9f2cae178f79c675"
}
}
GoodWe SEC1000S regulátor energie (Hybrid)
- Art. Nr.: 14430
| Typ příslušenství : | Datalogger/monitoring |
|---|
od 31.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "a10ed4ce112f53aeb2fc36ec9b5403e0",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SEC1000S regulátor energie (Hybrid)",
"item_id": "14430",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a10ed4ce112f53aeb2fc36ec9b5403e0"
}
}
| Střídače: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 13,8 kWh |
| Netto kapacita: | 13,8 kWh |
| Typ baterie: | 48 Volt fosforečnan lithno-železnatý |
| Příslušenství: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Typ setu: | 3-fázové, 48 V baterie, Rodinný dům |
od 17.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "a1107193e56d55dea42e676bc2a34650",
"item_brand": "",
"item_name": "Set záložního napájení Home SolarEdge s SE10K-RWB48 a 13,8 (14,55) kWh",
"item_id": "12174",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a1107193e56d55dea42e676bc2a34650"
}
}







