Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
K2 montážní lišta MultiRail 10 CSM
- Typ výrobce: 2004209
- Art. Nr.: 8877
| Typ střechy: | Střešní taška, Vlnitý plech, Vláknocement |
|---|
od 06.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b8b5a9eb6c0b57fd9c310b180fb15475",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 montážní lišta MultiRail 10 CSM",
"item_id": "8877",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Montážní systémy",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "30",
"shopware_id": "b8b5a9eb6c0b57fd9c310b180fb15475"
}
}
Středová svorka panelu K2 XS Set 35 mm, stříbrná
- Art. Nr.: 6618
| Typ střechy: | Bobrovka, Břidlice, Sendvičové panely, Skládané plechové krytiny, Střešní taška, Vlnitý plech, Vláknocement |
|---|
od 31.12.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c84536726ccf5789bd199a45cb4f0752",
"item_brand": "",
"item_name": "Středová svorka panelu K2 XS Set 35 mm, stříbrná",
"item_id": "6618",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Montážní systémy",
"item_category2": "K2 Systems",
"item_category3": "Rozbalené a použité zboží",
"extra": {
"minPurchase": "20",
"shopware_id": "c84536726ccf5789bd199a45cb4f0752"
}
}
K2 BlackCover SingleRail 36
- Typ výrobce: 2003523
- Art. Nr.: 9706
| Typ střechy: | Bobrovka, Břidlice, Sendvičové panely, Skládané plechové krytiny, Střešní taška, Trapézový plech, Vlnitý plech, Vláknocement |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "ddbf88aeb52e5fc288dcc81060311a46",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 BlackCover SingleRail 36",
"item_id": "9706",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Montážní systémy",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "16",
"shopware_id": "ddbf88aeb52e5fc288dcc81060311a46"
}
}
LG THERMA V R32 Hydrosplit tepelné čerpadlo vzduch-voda 16 kW (venkovní jednotka)
- Typ výrobce: HU163MRB.U30, Hydrosplit
- Art. Nr.: 8862
| TČ a TUV: | Tepelná čerpadla pro vytápění |
|---|---|
| Topný výkon: | A7/W35: 16 kW |
| Rozměr: | 1380 x 950 x 330 v mm (VxŠxH) |
| Záruka: | az 7 let |
od 15.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "2ba0c555549d5108be1ca7998dd35540",
"item_brand": "",
"item_name": "LG THERMA V R32 Hydrosplit tepelné čerpadlo vzduch-voda 16 kW (venkovní jednotka)",
"item_id": "8862",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "LG Air Solution",
"item_category2": "TČ a TUV",
"item_category3": "% Akce",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2ba0c555549d5108be1ca7998dd35540"
}
}
LG THERMA V R32 Hydrosplit tepelné čerpadlo vzduch-voda (vnitřní jednotka IWT)
- Typ výrobce: HN1616Y.NB1, Hydrosplit
- Art. Nr.: 8866
| TČ a TUV: | Tepelná čerpadla pro vytápění |
|---|---|
| Topný výkon: | bivalence 6 kW |
| Rozměr: | 1812 x 601 x 685 v mm (VxŠxH) |
| Záruka: | az 7 let |
od 15.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "ed4e514ce5d05892ac05d8e1073c85f3",
"item_brand": "",
"item_name": "LG THERMA V R32 Hydrosplit tepelné čerpadlo vzduch-voda (vnitřní jednotka IWT)",
"item_id": "8866",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "LG Air Solution",
"item_category2": "TČ a TUV",
"item_category3": "% Akce",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ed4e514ce5d05892ac05d8e1073c85f3"
}
}
LONGi Hi-MO X6 Scientist LR5-54HTH-445M, black frame, kabel 1,2 m
- Typ výrobce: LR5-54HTH-445M
- Art. Nr.: 11045
| Výkon: | 445 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 22,8 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 25/25 let |
| Rozměr: | 1722 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s fólií, Panely s články xBC |
od 14.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "91b44e52f9ee56f191b107232a6f60f9",
"item_brand": "",
"item_name": "LONGi Hi-MO X6 Scientist LR5-54HTH-445M, black frame, kabel 1,2 m",
"item_id": "11045",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Longi",
"item_category2": "Panely",
"item_category3": "% Akce",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "91b44e52f9ee56f191b107232a6f60f9"
}
}
LONGi Hi-MO X6 72HTH-570W, silver frame, kabel 1,4 m
- Typ výrobce: LONGi 72HTH-570W
- Art. Nr.: 11794
| Výkon: | 570 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 22,1 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 15/25 let |
| Rozměr: | 2278 x 1134 x 35 |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Stříbrná |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s fólií, Panely s články xBC |
od 06.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "28014f69348952eabf71130884ec3836",
"item_brand": "",
"item_name": "LONGi Hi-MO X6 72HTH-570W, silver frame, kabel 1,4 m",
"item_id": "11794",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Longi",
"item_category2": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "28014f69348952eabf71130884ec3836"
}
}
LONGi Hi-MO X10 60HVH-540M, black frame, kabel 1,4 m
- Typ výrobce: LR7-60HVH-540M
- Art. Nr.: 13800
| Výkon: | 540 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 23,9 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 15/30 let |
| Rozměr: | 1990 x 1134 x 30 |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s fólií, Panely s články xBC, Vysokovýkonné panely |
od 31.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9f60cc79a0e657e88b0a803f188a6140",
"item_brand": "",
"item_name": "LONGi Hi-MO X10 60HVH-540M, black frame, kabel 1,4 m",
"item_id": "13800",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Longi",
"item_category2": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9f60cc79a0e657e88b0a803f188a6140"
}
}
Marzari typ břidlice 250x380 mm
- Typ výrobce: MTP-SCHF-SG
- Art. Nr.: 6365
| Typ střechy: | Střešní taška |
|---|
Na vyžádání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "57fac13d878e5a859ca7b7e2575263e9",
"item_brand": "",
"item_name": "Marzari typ břidlice 250x380 mm ",
"item_id": "6365",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Marzari",
"item_category2": "Montážní systémy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "57fac13d878e5a859ca7b7e2575263e9"
}
}
Combiner box pro 2 bateriové racky Pylontech M1C
- Art. Nr.: 12228
| Umístění: | Indoor |
|---|---|
| Funkce uložiště: | Příslušenství |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "6d0074a3e85e56c5825fbc42c99fe876",
"item_brand": "",
"item_name": "Combiner box pro 2 bateriové racky Pylontech M1C",
"item_id": "12228",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Komerční úložiště ",
"item_category2": "Memodo",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6d0074a3e85e56c5825fbc42c99fe876"
}
}
DC rozvaděč pro bateriový rack Pylontech M1C
- Art. Nr.: 12230
| Umístění: | Indoor |
|---|---|
| Funkce uložiště: | Příslušenství |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "cf39a923b4f25d5dbd0beb2b5d82b536",
"item_brand": "",
"item_name": "DC rozvaděč pro bateriový rack Pylontech M1C",
"item_id": "12230",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Komerční úložiště ",
"item_category2": "Memodo",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cf39a923b4f25d5dbd0beb2b5d82b536"
}
}
Topné těleso my-PV 9 kW pro AC-THOR 9s
- Art. Nr.: 4401
| TČ a TUV: | DC ohřev vody a regulátory, Příslušenství |
|---|---|
| Topný výkon: | 9 kW |
| Rozměr: | 873 x 88 x 88 v mm (VxŠxH) |
| Záruka: | 2 let |
| Spotřeba: | 9 kW |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "95c18796166f5a9bbf8801b2971f421f",
"item_brand": "",
"item_name": "Topné těleso my-PV 9 kW pro AC-THOR 9s",
"item_id": "4401",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "TČ a TUV",
"item_category2": "MYPV",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "95c18796166f5a9bbf8801b2971f421f"
}
}







