% Akce
Filtr
–
–
–
Sunways STT-110KTL
- Typ výrobce: STT-110KTL
- Art. Nr.: 8762
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 10 |
| AC - výkon: | 110 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Typ komunikace: | WLAN/LAN |
| Rozsah MPPT: | 200-950 Volt |
od 01.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "76dec6edc43c53f08a95ce39522289f4",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways STT-110KTL",
"item_id": "8762",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "Sunways",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "76dec6edc43c53f08a95ce39522289f4"
}
}
Sunways Hybrid STH-10KTL-HT
- Typ výrobce: STH-10KTL-HT
- Art. Nr.: 7976
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Asymetrické střídače, Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 10 kW |
| Záruka: | 5+5 let |
| Rozsah MPPT: | 200-850 Volt |
od 18.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "cc085a10d528575bb9813f22d5a9bfdd",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways Hybrid STH-10KTL-HT",
"item_id": "7976",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "Sunways",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cc085a10d528575bb9813f22d5a9bfdd"
}
}
SAMSUNG EHS Mono/Mono HT Quiet tepelné čerpadlo vzduch-voda (vnitřní jednotka)
- Typ výrobce: AE260RNWMGG/EU, EHS Mono, EHS Mono HT Quiet
- Art. Nr.: 9182
| TČ a TUV: | Tepelná čerpadla pro vytápění |
|---|---|
| Topný výkon: | bivalence 6/3 kW |
| Rozměr: | 1800 x 595 x 700 v mm (VxŠxH) |
| Záruka: | az 5 let |
| Objem: | 260 litr |
od 26.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "70e2208e80305dee9e487cebd8229592",
"item_brand": "",
"item_name": "SAMSUNG EHS Mono/Mono HT Quiet tepelné čerpadlo vzduch-voda (vnitřní jednotka)",
"item_id": "9182",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "TČ a TUV",
"item_category3": "Samsung SDI",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "70e2208e80305dee9e487cebd8229592"
}
}
K2 S-Dome 6.15 Express set, 1,82 m
- Typ výrobce: 2004176
- Art. Nr.: 8523
| Typ střechy: | Plochá střecha |
|---|
od 03.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "cd62519cf7735bcc8335c7db9730a364",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 S-Dome 6.15 Express set, 1,82 m",
"item_id": "8523",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Montážní systémy",
"item_category3": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cd62519cf7735bcc8335c7db9730a364"
}
}
GoodWe SMT - GW60KS-MT
- Typ výrobce: GW60KS-MT
- Art. Nr.: 13028
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 6 |
| AC - výkon: | 60 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi |
| Rozsah MPPT: | 200 - 950 Volt |
od 01.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d336a4a0c2dc5423ba619840a11dcbe7",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SMT - GW60KS-MT",
"item_id": "13028",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d336a4a0c2dc5423ba619840a11dcbe7"
}
}
SolarEdge SE8K-EN4
- Typ výrobce: SE8K-RW0TEBEN4
- Art. Nr.: 13101
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| AC - výkon: | 8 kW |
| Záruka: | 12 let |
od 01.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f2c55e80424c55f7bafb0f7e4db08772",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE8K-EN4",
"item_id": "13101",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "SolarEdge",
"item_category3": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f2c55e80424c55f7bafb0f7e4db08772"
}
}
SolaX X3-FORTH-110K
- Typ výrobce: X3-FORTH-110K
- Art. Nr.: 10594
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 9 |
| AC - výkon: | 110 kW |
| Záruka: | 5+1 let |
| Typ komunikace: | RS485 / USB / DRM / Optional (WiFi/LAN/4G) |
| Rozsah MPPT: | 180-1000 Volt |
od 01.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "bb6bcc3ea5ba5faebfd2bdac83378ce4",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-FORTH-110K",
"item_id": "10594",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bb6bcc3ea5ba5faebfd2bdac83378ce4"
}
}
SolarEdge SE5K-EN4
- Typ výrobce: SE5K-RW0TEBEN4
- Art. Nr.: 13099
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| AC - výkon: | 5 kW |
| Záruka: | 12 let |
od 01.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "4cb88a9210d6526d81f16823d0f423ae",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE5K-EN4",
"item_id": "13099",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "SolarEdge",
"item_category3": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4cb88a9210d6526d81f16823d0f423ae"
}
}
PRAMAC PBI 88K
- Art. Nr.: 12514
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Bateriový střídač, Projektový střídač |
| AC - výkon: | 88 kW |
| Záruka: | 5 (3+2) let |
| Typ komunikace: | 2x Ethernet (Daisy-Chain), Bluetooth |
| Rozsah MPPT: | 650-900 Volt |
od 03.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "94023ef4b70b57d1b3588224f2ced2a0",
"item_brand": "",
"item_name": "PRAMAC PBI 88K",
"item_id": "12514",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "PRAMAC",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "94023ef4b70b57d1b3588224f2ced2a0"
}
}
SMA Sunny Tripower X 25
- Typ výrobce: STP 25-50
- Art. Nr.: 13363
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 25 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | WLAN, Ethernet |
| Rozsah MPPT: | 430 - 800 Volt |
od 03.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "72d6453637f650da997467140bc094b5",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower X 25",
"item_id": "13363",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "72d6453637f650da997467140bc094b5"
}
}
Sungrow SG33CX Premium V112
- Typ výrobce: SG33CX - V112
- Art. Nr.: 14426
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 33 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi und Ethernet optional |
| Rozsah MPPT: | 200-1000 Volt |
od 18.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "4e0b357433685e8fb7906191a3be8a36",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SG33CX Premium V112",
"item_id": "14426",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4e0b357433685e8fb7906191a3be8a36"
}
}
Pylontech Force H1 BMS FC0500-40S
- Art. Nr.: 8733
| Typ baterie: | Vysokonapěťové lithium |
|---|
od 18.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "3b0af87518d15e56a3c804f9cb931e75",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H1 BMS FC0500-40S",
"item_id": "8733",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Rezidenční úložiště",
"item_category3": "Pylontech",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3b0af87518d15e56a3c804f9cb931e75"
}
}
Získejte vybrané produkty za zvýhodněné ceny. Akční nabídky jsou určeny výhradně pro B2B partnery a jsou časově omezené. Sledujte tuto sekci pravidelně a využijte aktuální výhody.








