% Akce
Filtr
–
–
–
Pylontech Force H2 bateriový modul 3,55kWh (Použité)
- Typ výrobce: FH9637M
- Art. Nr.: 14941
| Netto kapacita: | 3,20 kWh |
|---|---|
| Typ baterie: | Vysokonapěťové lithium |
| Počet cyklů: | 8000 |
| Typ baterie: | Vysokonapěťová baterie |
od 06.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c87db65ab5a7546d9023f3bba440b515",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H2 bateriový modul 3,55kWh (Použité)",
"item_id": "14941",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Rezidenční úložiště",
"item_category3": "Pylontech",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c87db65ab5a7546d9023f3bba440b515"
}
}
PV Logic EOS
- Typ výrobce: PV Logic EOS
- Art. Nr.: 13175
| Komunikační protokol: | DIN lišta |
|---|---|
| Systémy řízení energie (EMS): | Rezidenční |
od 06.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "caddc7d291a45981a547cabec40b40a7",
"item_brand": "",
"item_name": "PV Logic EOS",
"item_id": "13175",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "EMS",
"item_category3": "PV Logic",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "caddc7d291a45981a547cabec40b40a7"
}
}
SolarEdge SE9K-EN4
- Typ výrobce: SE9K-RW0TEBEN4
- Art. Nr.: 13103
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| AC - výkon: | 9 kW |
| Záruka: | 12 let |
od 04.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "cc32a6989d15569e88626ef289ee81f3",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE9K-EN4",
"item_id": "13103",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "SolarEdge",
"item_category3": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cc32a6989d15569e88626ef289ee81f3"
}
}
SolaX Pocket WiFi V3.0-P
- Art. Nr.: 11267
| Typ příslušenství : | Komunikace |
|---|
od 28.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "ccf0f6a707c85d6496fe646387279912",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX Pocket WiFi V3.0-P",
"item_id": "11267",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "SolaX",
"item_category3": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ccf0f6a707c85d6496fe646387279912"
}
}
Pylontech Force H2 BMS (Použité)
- Typ výrobce: FC0500M
- Art. Nr.: 14942
| Typ baterie: | Vysokonapěťové lithium |
|---|---|
| Typ baterie: | Vysokonapěťová baterie |
od 06.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d09b55a8cb605a34b20f980488cb93f4",
"item_brand": "",
"item_name": " Pylontech Force H2 BMS (Použité)",
"item_id": "14942",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Rezidenční úložiště",
"item_category3": "Pylontech",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d09b55a8cb605a34b20f980488cb93f4"
}
}
SolaX X3-HYBRID-8.0-D (Wifi+LAN dongle)
- Typ výrobce: X3-HYBRID-8.0-D G4
- Art. Nr.: 12960
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 8 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Rozsah MPPT: | 180-950 Volt |
od 03.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d11302eeb2b3510785d84f8810144398",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-HYBRID-8.0-D (Wifi+LAN dongle)",
"item_id": "12960",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d11302eeb2b3510785d84f8810144398"
}
}
GoodWe SMT - GW60KS-MT
- Typ výrobce: GW60KS-MT
- Art. Nr.: 13028
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 6 |
| AC - výkon: | 60 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi |
| Rozsah MPPT: | 200 - 950 Volt |
od 04.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d336a4a0c2dc5423ba619840a11dcbe7",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SMT - GW60KS-MT",
"item_id": "13028",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d336a4a0c2dc5423ba619840a11dcbe7"
}
}
Hardy Barth cPH2 1T11 zásuvka, Salia, MID, Modi
- Typ výrobce: 3M521002
- Art. Nr.: 7210
| Výkon: | 11 kilowatt |
|---|---|
| Počet nabíjecích bodů: | 1 |
| Kontrola přístupu: | Klíčový spínač |
| AC-fáze: | 3 |
| Nabíjení z přebytku: | Ano |
| Nabíjecí výstup: | Zásuvka |
| Elektroměr: | Měření s certifikací MID |
| KfW (441) förderfähig: | Ano |
| BMVI förderfähig: | Ne |
| Typ EV chargeru: | Wallbox |
od 06.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d37f93f6eb7b5ee89f525bc73a92de71",
"item_brand": "",
"item_name": "Hardy Barth cPH2 1T11 zásuvka, Salia, MID, Modi",
"item_id": "7210",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Nabíjecí stanice",
"item_category3": "Hardy Barth",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d37f93f6eb7b5ee89f525bc73a92de71"
}
}
EGing 540 W, EG-540M72-HLV, black frame, kabel 1,2 m
- Typ výrobce: EG-540M72-HLV
- Art. Nr.: 7723
| Výkon: | 540 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 20,9 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 12/25 let |
| Rozměr: | 2278 x 1134 x 35 mm |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | PERC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s fólií |
od 09.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d4b8dc1011db5bbbbb01530b3be36487",
"item_brand": "",
"item_name": "EGing 540 W, EG-540M72-HLV, black frame, kabel 1,2 m",
"item_id": "7723",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "EGing",
"item_category3": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d4b8dc1011db5bbbbb01530b3be36487"
}
}
SolaX X1-3.6K-S-D (L)
- Typ výrobce: X1-3.6K-S-D (L)
- Art. Nr.: 10833
| Počet fází: | 1 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 1 |
| AC - výkon: | 3,6 kW |
| Záruka: | 5+5 let |
| Typ komunikace: | RS485 / DRM/ USB |
| Rozsah MPPT: | 55 - 530 Volt |
od 03.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d68565c1b78c5ad8b1b329873a665094",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X1-3.6K-S-D (L)",
"item_id": "10833",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d68565c1b78c5ad8b1b329873a665094"
}
}
Teplotní čidlo 5m
- Typ výrobce: AZT-022
- Art. Nr.: 11638
| TČ a TUV: | DC ohřev vody a regulátory, Příslušenství |
|---|
od 05.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d6abc16ea91d5b67bda0c6624d780592",
"item_brand": "",
"item_name": "Teplotní čidlo 5m",
"item_id": "11638",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "TČ a TUV",
"item_category3": "A-Z Traders",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d6abc16ea91d5b67bda0c6624d780592"
}
}
Balení DC konektorů k bateriím GoodWe Lynx Home F
- Art. Nr.: 11429
| Typ příslušenství : | Konektory |
|---|
od 07.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "dccfaffacf525342928ba947f7297a2b",
"item_brand": "",
"item_name": "Balení DC konektorů k bateriím GoodWe Lynx Home F",
"item_id": "11429",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "dccfaffacf525342928ba947f7297a2b"
}
}
Získejte vybrané produkty za zvýhodněné ceny. Akční nabídky jsou určeny výhradně pro B2B partnery a jsou časově omezené. Sledujte tuto sekci pravidelně a využijte aktuální výhody.








DORUČENO V POŘÁDKU