% Akce
Filtr
–
–
–
Automatizovaná domácnost SolarEdge s AC vypínačem s měřičem
- Typ výrobce: SEHAZB-SWITCH-MTR
- Art. Nr.: 1814
| Typ příslušenství : | Smart-Home |
|---|
od 04.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "8979eecd11515764a7f43324f57734ec",
"item_brand": "",
"item_name": "Automatizovaná domácnost SolarEdge s AC vypínačem s měřičem ",
"item_id": "1814",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8979eecd11515764a7f43324f57734ec"
}
}
Koncová svorka Alumero 2.1 Click s pinem, 33-50 mm
- Art. Nr.: 492
| Typ střechy: | Bobrovka, Břidlice, Skládané plechové krytiny, Střešní taška, Trapézový plech, Vlnitý plech |
|---|
Na vyžádání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "902045ab22955d9d9c0eb7f271dc8d58",
"item_brand": "",
"item_name": "Koncová svorka Alumero 2.1 Click s pinem, 33-50 mm",
"item_id": "492",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Alumero ",
"item_category3": "Montážní systémy",
"extra": {
"minPurchase": "20",
"shopware_id": "902045ab22955d9d9c0eb7f271dc8d58"
}
}
SolaX Power Cable 1,8 m
- Art. Nr.: 7567
| Typ příslušenství : | Instalační příslušenství |
|---|
od 06.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "910d46eda00e50918a12583183c814d1",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX Power Cable 1,8 m",
"item_id": "7567",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"item_category3": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "910d46eda00e50918a12583183c814d1"
}
}
SolaX X3-ULT-15KP (AFCI)
- Typ výrobce: X3-ULT-15KP(AFCI)
- Art. Nr.: 12595
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 15 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Rozsah MPPT: | 160-950 Volt |
od 06.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9653d488e178583ba4d5b78e83da9f82",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-ULT-15KP (AFCI)",
"item_id": "12595",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "SolaX",
"item_category3": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9653d488e178583ba4d5b78e83da9f82"
}
}
Sungrow SG33CX-P2 V12
- Typ výrobce: SG33CX-P2 - V112
- Art. Nr.: 9002
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 33 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi und Ethernet optional |
| Rozsah MPPT: | 160-1000 Volt |
od 04.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "974f42659bf55e47aa14a30af20f69a2",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SG33CX-P2 V12",
"item_id": "9002",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "974f42659bf55e47aa14a30af20f69a2"
}
}
Solární kabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 16,0 mm² 1000 m černý
- Typ výrobce: 713571
- Art. Nr.: 11679
| Typ příslušenství : | Solární kabely DC |
|---|
od 06.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "98b98b8f13715e17ac5ff1c2a2a11091",
"item_brand": "",
"item_name": "Solární kabel HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 16,0 mm² 1000 m černý",
"item_id": "11679",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"item_category3": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "98b98b8f13715e17ac5ff1c2a2a11091"
}
}
Pylontech Force H1 17,76 kWh
- Art. Nr.: 8859
| Netto kapacita: | 16,87 kWh |
|---|---|
| Typ baterie: | Vysokonapěťové lithium |
| Záruka: | 10 |
| Typ baterie: | Vysokonapěťová baterie |
od 20.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9e8e1434212559efa3065e07a4da2e3e",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H1 17,76 kWh",
"item_id": "8859",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Rezidenční úložiště",
"item_category3": "Pylontech",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9e8e1434212559efa3065e07a4da2e3e"
}
}
GoodWe SEC1000S regulátor energie (Hybrid)
- Art. Nr.: 14430
| Typ příslušenství : | Datalogger/monitoring |
|---|
od 04.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "a10ed4ce112f53aeb2fc36ec9b5403e0",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SEC1000S regulátor energie (Hybrid)",
"item_id": "14430",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a10ed4ce112f53aeb2fc36ec9b5403e0"
}
}
Sunways Hybrid STH-8KTL-HT
- Typ výrobce: STH-8KTL-HT
- Art. Nr.: 7977
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Asymetrické střídače, Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 8 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Rozsah MPPT: | 200-850 Volt |
od 26.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "a3a0cbac0b8c577393b83b563e075032",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways Hybrid STH-8KTL-HT",
"item_id": "7977",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "Sunways",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a3a0cbac0b8c577393b83b563e075032"
}
}
Paralelní box SolaX EPS 150 kW G2
- Typ výrobce: X3-EPS-150KW-G2
- Art. Nr.: 11650
| Typ příslušenství : | Back-up rozvaděče |
|---|
od 05.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "a4583c9f472854e5a935b9493c02968d",
"item_brand": "",
"item_name": "Paralelní box SolaX EPS 150 kW G2",
"item_id": "11650",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"item_category3": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a4583c9f472854e5a935b9493c02968d"
}
}
TW Solar TWMND-54HS 435W, black frame, kabel 1,2 m
- Art. Nr.: 11359
| Výkon: | 435 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 22,3 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 15/30 let |
| Rozměr: | 1722 x 1134 x 30 |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | TOPCon |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s fólií, Panely s články TOPCon |
od 09.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "a9da5fe7df3056bbb3fcee050a04893a",
"item_brand": "",
"item_name": "TW Solar TWMND-54HS 435W, black frame, kabel 1,2 m",
"item_id": "11359",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "TW Solar",
"item_category3": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a9da5fe7df3056bbb3fcee050a04893a"
}
}
LONGi Hi-MO X6 Max 60HTB-500M Artist, kabel 1,4 m
- Typ výrobce: LR7-60HTB-500M
- Art. Nr.: 13660
| Výkon: | 500 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 22,2 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 25/25 let |
| Rozměr: | 1990 x 1134 x 30 |
| Backsheet: | Černá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Celo-černé panely, Panely s fólií, Panely s články xBC |
od 04.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "aa6f2001d72e51f78814a18d382d9f27",
"item_brand": "",
"item_name": "LONGi Hi-MO X6 Max 60HTB-500M Artist, kabel 1,4 m",
"item_id": "13660",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Panely",
"item_category3": "Longi",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "aa6f2001d72e51f78814a18d382d9f27"
}
}
Získejte vybrané produkty za zvýhodněné ceny. Akční nabídky jsou určeny výhradně pro B2B partnery a jsou časově omezené. Sledujte tuto sekci pravidelně a využijte aktuální výhody.








DORUČENO V POŘÁDKU