% Akce
Filtr
–
–
–
Sunways ACR-DTSD1352-C1(6)A
- Typ výrobce: ACR-DTSD1352-C1(6)A
- Art. Nr.: 8087
| Typ příslušenství : | Datalogger/monitoring, Komunikace |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "31efcb9c04295266a7bece54271af903",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways ACR-DTSD1352-C1(6)A",
"item_id": "8087",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Sunways",
"item_category3": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "31efcb9c04295266a7bece54271af903"
}
}
Phoenix Contact přepěťová ochrana DC, typ I+II, 2 MPP, SunClix
- Art. Nr.: 13370
| Typ příslušenství : | DC rozvaděče a přepěťové ochrany |
|---|
od 20.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "3ad45437fd615411b500121393fc9345",
"item_brand": "",
"item_name": "Phoenix Contact přepěťová ochrana DC, typ I+II, 2 MPP, SunClix",
"item_id": "13370",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"item_category3": "Phoenix Contact",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3ad45437fd615411b500121393fc9345"
}
}
SolaX X3-MGA-60K-G2
- Typ výrobce: X3-MGA-60K-G2
- Art. Nr.: 11342
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 6 |
| AC - výkon: | 60 kW |
| Záruka: | 5+1 let |
| Typ komunikace: | RS485 / USB / DRM |
| Rozsah MPPT: | 180-1000 Volt |
od 03.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "3b3ac618d70550e0beefbfe4d5faa5aa",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-MGA-60K-G2",
"item_id": "11342",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "SolaX",
"item_category3": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3b3ac618d70550e0beefbfe4d5faa5aa"
}
}
Kostal Piko CI 30
- Typ výrobce: 10534223
- Art. Nr.: 5668
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 30 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | Ethernet, RS485, WLAN, GPRS |
| Rozsah MPPT: | 180 - 1000 Volt |
od 14.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "3e622e4685dc5eeab1ce9b4293de4b70",
"item_brand": "",
"item_name": "Kostal Piko CI 30",
"item_id": "5668",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "Kostal",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3e622e4685dc5eeab1ce9b4293de4b70"
}
}
SMA Hybrid Sunny Tripower 10.0 Smart Energy (Použité)
- Typ výrobce: STP10.0-3SE-40
- Art. Nr.: 14943
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 10 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Typ komunikace: | WLAN, Ethernet |
| Rozsah MPPT: | 180-800 Volt |
od 06.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "3feef4d9a6585c498c31ff0de350d8c4",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Hybrid Sunny Tripower 10.0 Smart Energy (Použité)",
"item_id": "14943",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3feef4d9a6585c498c31ff0de350d8c4"
}
}
Dyness Tower BMU + Base (Použité)
- Art. Nr.: 14945
| Typ baterie: | Vysokonapěťové lithium |
|---|---|
| Typ baterie: | Vysokonapěťová baterie |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "42039b9ee0955ba49a4d5f4042f594f0",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower BMU + Base (Použité)",
"item_id": "14945",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Dyness",
"item_category3": "Rezidenční úložiště",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "42039b9ee0955ba49a4d5f4042f594f0"
}
}
SolarEdge SE5K-EN4
- Typ výrobce: SE5K-RW0TEBEN4
- Art. Nr.: 13099
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| AC - výkon: | 5 kW |
| Záruka: | 12 let |
od 04.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "4cb88a9210d6526d81f16823d0f423ae",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE5K-EN4",
"item_id": "13099",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4cb88a9210d6526d81f16823d0f423ae"
}
}
Sungrow SG33CX Premium V112
- Typ výrobce: SG33CX - V112
- Art. Nr.: 14426
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 33 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi und Ethernet optional |
| Rozsah MPPT: | 200-1000 Volt |
od 20.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "4e0b357433685e8fb7906191a3be8a36",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SG33CX Premium V112",
"item_id": "14426",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4e0b357433685e8fb7906191a3be8a36"
}
}
Pylontech Force H3 15,36 kWh s GoodWe ET G2 - GW15K-ET-20 (AFCI)
- Art. Nr.: 13887
| Střídače: | GoodWe ET G2 - GW15K-ET-20 (AFCI) |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | Pylontech Force H3 15,36 kWh |
| Netto kapacita: | 14,73 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Typ setu: | 3-fázové, Rodinný dům, Vysokonapěťová baterie |
od 06.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "524a709d55605460b6bf0e7b1d2ee8b6",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H3 15,36 kWh s GoodWe ET G2 - GW15K-ET-20 (AFCI)",
"item_id": "13887",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Bateriové sety",
"item_category3": "Pylontech and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "524a709d55605460b6bf0e7b1d2ee8b6"
}
}
Středová úchytka Alumero 2.1 Click
- Art. Nr.: 480
| Typ střechy: | Bobrovka, Břidlice, Skládané plechové krytiny, Střešní taška, Trapézový plech, Vlnitý plech |
|---|
od 06.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "52d7e5abab7d545d8ef556c139b13e3d",
"item_brand": "",
"item_name": "Středová úchytka Alumero 2.1 Click",
"item_id": "480",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Alumero ",
"item_category3": "Montážní systémy",
"extra": {
"minPurchase": "20",
"shopware_id": "52d7e5abab7d545d8ef556c139b13e3d"
}
}
Sunways Hybrid STH-12KTL-HT (Použité)
- Art. Nr.: 15170
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Asymetrické střídače, Hybridní střídač |
od 20.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "535da106297957e59c22e9c19e19bb9c",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways Hybrid STH-12KTL-HT (Použité) ",
"item_id": "15170",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "Sunways",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "535da106297957e59c22e9c19e19bb9c"
}
}
Pylontech Force H3 10,24 kWh s GoodWe ET G2 - GW10K-ET-20 (AFCI)
- Art. Nr.: 13885
| Střídače: | GoodWe ET G2 - GW10K-ET-20 (AFCI) |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | Pylontech Force H3 10,24 kWh |
| Netto kapacita: | 9,69 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Typ setu: | 3-fázové, Rodinný dům, Vysokonapěťová baterie |
od 06.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "580f7b75a86c5ef0a2960797b32c5daa",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H3 10,24 kWh s GoodWe ET G2 - GW10K-ET-20 (AFCI)",
"item_id": "13885",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "5e6d61967f4955e291c9d36f69468e9b",
"item_list_name": "% Akce",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Bateriové sety",
"item_category3": "Pylontech and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "580f7b75a86c5ef0a2960797b32c5daa"
}
}
Získejte vybrané produkty za zvýhodněné ceny. Akční nabídky jsou určeny výhradně pro B2B partnery a jsou časově omezené. Sledujte tuto sekci pravidelně a využijte aktuální výhody.








DORUČENO V POŘÁDKU