SolaX
Filtr
–
SolaX X3-AELIO-60K (WiFi+LAN dongle)
- Typ výrobce: X3-AELIO-60K
- Art. Nr.: 12234
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 6 |
| AC - výkon: | 60 kW |
| Rozsah MPPT: | 160-950 Volt |
od 29.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9ab80ff53ebb56739953f83c46c5785b",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-AELIO-60K (WiFi+LAN dongle)",
"item_id": "12234",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "34ac835a03af573b8eea1bc5a400cc5c",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9ab80ff53ebb56739953f83c46c5785b"
}
}
SolaX X3-FORTH-100K
- Typ výrobce: X3-FORTH-100K
- Art. Nr.: 11759
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 9 |
| AC - výkon: | 100 kW |
| Záruka: | 5+1 let |
| Typ komunikace: | RS485 / USB / DRM / Optional (WiFi/LAN/4G) |
| Rozsah MPPT: | 180-1000 Volt |
od 26.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "ab1f27bfff625b07886e4c77e68944ed",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-FORTH-100K",
"item_id": "11759",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "34ac835a03af573b8eea1bc5a400cc5c",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ab1f27bfff625b07886e4c77e68944ed"
}
}
SolaX X3-FORTH-125K
- Typ výrobce: X3-FORTH-125K
- Art. Nr.: 11760
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 12 |
| AC - výkon: | 125 kW |
| Záruka: | 5+1 let |
| Typ komunikace: | RS485 / USB / DRM / Optional (WiFi/LAN/4G) |
| Rozsah MPPT: | 180-1000 Volt |
od 26.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "bbb1a723bed6584592e1549f761dca6a",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-FORTH-125K",
"item_id": "11760",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "34ac835a03af573b8eea1bc5a400cc5c",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "% Akce",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bbb1a723bed6584592e1549f761dca6a"
}
}
Solax X3-MIC-5K-G2
- Typ výrobce: Solax X3-MIC-5K-G2
- Art. Nr.: 10999
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 5 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Rozsah MPPT: | 120-980 Volt |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "940f3d8762285c2bb81869ab40509a62",
"item_brand": "",
"item_name": "Solax X3-MIC-5K-G2",
"item_id": "10999",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "34ac835a03af573b8eea1bc5a400cc5c",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "940f3d8762285c2bb81869ab40509a62"
}
}
SolaX X1-3.6K-S-D (L)
- Typ výrobce: X1-3.6K-S-D (L)
- Art. Nr.: 10833
| Počet fází: | 1 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 1 |
| AC - výkon: | 3,6 kW |
| Záruka: | 5+5 let |
| Typ komunikace: | RS485 / DRM/ USB |
| Rozsah MPPT: | 55 - 530 Volt |
od 26.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d68565c1b78c5ad8b1b329873a665094",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X1-3.6K-S-D (L)",
"item_id": "10833",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "34ac835a03af573b8eea1bc5a400cc5c",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "% Akce",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d68565c1b78c5ad8b1b329873a665094"
}
}
SolaX X3-PRO-15K-G2
- Typ výrobce: X3-PRO-15K-G2
- Art. Nr.: 12012
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 15 kW |
| Záruka: | 5+5 let |
| Typ komunikace: | USB / RS485 / DRM/ (WiFi/LAN/4G) |
| Rozsah MPPT: | 160-980 Volt |
Na vyžádání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "2afe01a5f0975cb98c0ea7574d62c7b2",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-PRO-15K-G2",
"item_id": "12012",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "34ac835a03af573b8eea1bc5a400cc5c",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2afe01a5f0975cb98c0ea7574d62c7b2"
}
}
SolaX X3-FORTH-110K
- Typ výrobce: X3-FORTH-110K
- Art. Nr.: 10594
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 9 |
| AC - výkon: | 110 kW |
| Záruka: | 5+1 let |
| Typ komunikace: | RS485 / USB / DRM / Optional (WiFi/LAN/4G) |
| Rozsah MPPT: | 180-1000 Volt |
od 26.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "bb6bcc3ea5ba5faebfd2bdac83378ce4",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-FORTH-110K",
"item_id": "10594",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "34ac835a03af573b8eea1bc5a400cc5c",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "% Akce",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bb6bcc3ea5ba5faebfd2bdac83378ce4"
}
}
SolaX X3-PRO-30K-G2 (WiFi+LAN dongle)
- Typ výrobce: X3-PRO-30K-G2
- Art. Nr.: 14260
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 30 kW |
| Záruka: | 5+5 let |
| Typ komunikace: | USB / RS485 / DRM/ Optional (WiFi/LAN/4G) |
| Rozsah MPPT: | 160-980 Volt |
Na vyžádání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "ca2270a45cf155b18eeba8ed6e83b79d",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-PRO-30K-G2 (WiFi+LAN dongle)",
"item_id": "14260",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "34ac835a03af573b8eea1bc5a400cc5c",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ca2270a45cf155b18eeba8ed6e83b79d"
}
}
SolaX X3-MGA-40K-G2 (AFCI)
- Typ výrobce: X3-MGA-40K-G2
- Art. Nr.: 12013
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 4 |
| AC - výkon: | 40 kW |
| Záruka: | 5+1 let |
| Typ komunikace: | RS485 / USB / DRM |
| Rozsah MPPT: | 180-1000 Volt |
od 26.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "efb354fe9b1d568496877e74184126ed",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-MGA-40K-G2 (AFCI)",
"item_id": "12013",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "34ac835a03af573b8eea1bc5a400cc5c",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "efb354fe9b1d568496877e74184126ed"
}
}







