Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
SMA Sunny Tripower X 12
- Typ výrobce: STP 12-50
- Art. Nr.: 12548
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 12 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | WLAN, Ethernet |
| Rozsah MPPT: | 210 - 800 Volt |
od 17.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b22097feadfc5d298b3fc78f3ee65383",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower X 12",
"item_id": "12548",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "SMA",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b22097feadfc5d298b3fc78f3ee65383"
}
}
GoodWe ET Plus - GW8K-ET
- Typ výrobce: GW8K-ET
- Art. Nr.: 8822
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Asymetrické střídače, Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 8 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi |
| Rozsah MPPT: | 200 - 850 Volt |
od 15.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b2a9e25836f759b6b9659ca23ff37677",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET Plus - GW8K-ET",
"item_id": "8822",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b2a9e25836f759b6b9659ca23ff37677"
}
}
Rozhraní SolarEdge Home Backup Interface BI-EU3P
- Typ výrobce: BI-NEUNU-3P-01
- Art. Nr.: 12030
| Typ příslušenství : | Back-up rozvaděče |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b30f3470470c5441b7a208e5e1ca114d",
"item_brand": "",
"item_name": "Rozhraní SolarEdge Home Backup Interface BI-EU3P",
"item_id": "12030",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b30f3470470c5441b7a208e5e1ca114d"
}
}
Optimizér SolarEdge S1000-1GMXMBT
- Typ výrobce: S1000-1GMXMBT
- Art. Nr.: 13120
| Typ střídače: | Optimizéry |
|---|---|
| AC - výkon: | 1 kW |
| Záruka: | 25 let |
| Typ komunikace: | Powerline, Kabel: 1.3 m /(+) 4.7 m (-) 0.10 m |
| Rozsah MPPT: | 12,5 - 105 Volt |
od 29.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b3afe11b8cba5f14ba1574b46ce36816",
"item_brand": "",
"item_name": "Optimizér SolarEdge S1000-1GMXMBT",
"item_id": "13120",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b3afe11b8cba5f14ba1574b46ce36816"
}
}
Sungrow SG150CX
- Typ výrobce: SG150CX-V12
- Art. Nr.: 15501
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 7 |
| AC - výkon: | 150 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi, Ethernet (optional) |
| Rozsah MPPT: | 180-1000 Volt |
od 15.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b3e88fa3ee165a169312c739678e0166",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SG150CX",
"item_id": "15501",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b3e88fa3ee165a169312c739678e0166"
}
}
enwitec jednotka dálkového ovládání pro 4 protipožární spínače
- Typ výrobce: santon-remote control-4-R
- Art. Nr.: 7292
| Typ příslušenství : | Protipožární spínač |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b5443f26f47c5f7cb1af13409b898b7f",
"item_brand": "",
"item_name": "enwitec jednotka dálkového ovládání pro 4 protipožární spínače",
"item_id": "7292",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "Enwitec",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b5443f26f47c5f7cb1af13409b898b7f"
}
}
Alumero easySPEED Raiser Small
- Typ výrobce: 200121
- Art. Nr.: 15266
| Typ střechy: | Plochá střecha |
|---|
od 26.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b56dfa519564579db515cabcc10c58ff",
"item_brand": "",
"item_name": "Alumero easySPEED Raiser Small",
"item_id": "15266",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Alumero ",
"item_category2": "Montážní systémy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b56dfa519564579db515cabcc10c58ff"
}
}
Alumero easySPEED Základní deska 140x725
- Typ výrobce: 200123-725
- Art. Nr.: 15269
| Typ střechy: | Plochá střecha |
|---|
od 26.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b5c006a213885564b4424b752527296f",
"item_brand": "",
"item_name": "Alumero easySPEED Základní deska 140x725 ",
"item_id": "15269",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Alumero ",
"item_category2": "Montážní systémy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b5c006a213885564b4424b752527296f"
}
}
Snímač teploty SMA Sunny Island
- Typ výrobce: BAT-TEMP-SENSOR
- Art. Nr.: 6595
| Typ příslušenství : | Sensory |
|---|
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b68f0f58eb0a5e22816231b6b3775ec8",
"item_brand": "",
"item_name": "Snímač teploty SMA Sunny Island",
"item_id": "6595",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b68f0f58eb0a5e22816231b6b3775ec8"
}
}
SolaX Pocket LAN 3.0
- Art. Nr.: 8299
| Typ příslušenství : | Komunikace |
|---|
od 28.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b6f6acd3555955c0a5a7595f65f503a1",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX Pocket LAN 3.0",
"item_id": "8299",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"item_category3": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b6f6acd3555955c0a5a7595f65f503a1"
}
}
Pylontech Force H1 14,2 kWh se Sunways Hybrid STH-10KTL-HT
- Art. Nr.: 7336
| Střídače: | Sunways Hybrid STH-10KTL-HT |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | Pylontech Force H1 14,2 kWh |
| Netto kapacita: | 12,8 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Typ setu: | 3-fázové, Rodinný dům, Vysokonapěťová baterie |
od 15.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b7554383710e5fa3960a81309e6d3d24",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H1 14,2 kWh se Sunways Hybrid STH-10KTL-HT",
"item_id": "7336",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "Pylontech and Sunways ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b7554383710e5fa3960a81309e6d3d24"
}
}
PVC profily pod panely Euronergy
- Typ výrobce: PVC profilen zur Euronergy
- Art. Nr.: 13686
| Typ příslušenství : | Montážní příslušenství |
|---|
od 29.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b8127369704857128997287956430273",
"item_brand": "",
"item_name": "PVC profily pod panely Euronergy",
"item_id": "13686",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"item_category3": "Memodo",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b8127369704857128997287956430273"
}
}







