Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
Sunways prodloužení záruky na 10 let STH-8KTL-HT
- Typ výrobce: STH-8KTL-HT
- Art. Nr.: 7169
| Typ střídače: | Prodloužení záruky |
|---|
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b862fb5b485950228a977e8512913ef6",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways prodloužení záruky na 10 let STH-8KTL-HT",
"item_id": "7169",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sunways",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b862fb5b485950228a977e8512913ef6"
}
}
Dyness Tower Pro TP11 se Solinteg MHT-10K-25
- Art. Nr.: 14852
| Střídače: | Solinteg MHT-10K-25 |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | Dyness Tower Pro TP11 |
| Netto kapacita: | 10,9 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Typ setu: | 3-fázové, Rodinný dům, Vysokonapěťová baterie |
od 30.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b8eaeb84391252e6aaaf2804a917ce33",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower Pro TP11 se Solinteg MHT-10K-25",
"item_id": "14852",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "Solinteg and Dyness",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b8eaeb84391252e6aaaf2804a917ce33"
}
}
GoodWe SDT G2 Plus - GW20K-SDT-20
- Typ výrobce: GW20K-SDT-20
- Art. Nr.: 10313
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 20 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi, LAN oder 4G (Optional) |
| Rozsah MPPT: | 140 - 950 Volt |
od 28.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b92588a7c3955229a3e4350f5875d2b9",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SDT G2 Plus - GW20K-SDT-20",
"item_id": "10313",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b92588a7c3955229a3e4350f5875d2b9"
}
}
Optimizér SolarEdge S1500-1GMZMBWD dlouhý kabel
- Typ výrobce: S1500-1GMZMBWD
- Art. Nr.: 14279
| Typ střídače: | Optimizéry |
|---|---|
| Záruka: | 25 let |
| Typ komunikace: | Powerline, výstupní kabely 5,7 m (+) a 0,1 m (-), vstupní kabely 2 × 1,8 m |
| Rozsah MPPT: | 12,5 - 105 Volt |
Na vyžádání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b92a2ffa5a945cf58f753041d4db2a4a",
"item_brand": "",
"item_name": "Optimizér SolarEdge S1500-1GMZMBWD dlouhý kabel",
"item_id": "14279",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b92a2ffa5a945cf58f753041d4db2a4a"
}
}
Měřicí transformátor proudu 250/5 A, nekalibrovaný, sklopný
- Art. Nr.: 4123
| Typ příslušenství : | Sensory |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b92e37b743b45fc5918a13d69f610bda",
"item_brand": "",
"item_name": "Měřicí transformátor proudu 250/5 A, nekalibrovaný, sklopný",
"item_id": "4123",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "KDK Dornscheidt",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b92e37b743b45fc5918a13d69f610bda"
}
}
Optimizér SolarEdge S1200-1GMYMBV
- Typ výrobce: S1200-1GMYMBV
- Art. Nr.: 8331
| Typ střídače: | Optimizéry |
|---|---|
| Záruka: | 25 let |
| Typ komunikace: | Powerline, Kabel: 1,6 m/(+) 5,3 m (-) 0,10 m |
| Rozsah MPPT: | 12,5-105 Volt |
od 29.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b95cd71cc7505fcfba47a72486b4e676",
"item_brand": "",
"item_name": "Optimizér SolarEdge S1200-1GMYMBV",
"item_id": "8331",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b95cd71cc7505fcfba47a72486b4e676"
}
}
GoodWe prodloužení záruky na 10 let GW8K-ET
- Typ výrobce: ET Plus
- Art. Nr.: 4547
| Typ střídače: | Prodloužení záruky |
|---|
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b963f3d335415017827f2ab634d61f61",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe prodloužení záruky na 10 let GW8K-ET",
"item_id": "4547",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b963f3d335415017827f2ab634d61f61"
}
}
FVER Full Back-up rozvaděč
- Art. Nr.: 8192
| Typ příslušenství : | Back-up rozvaděče |
|---|
od 31.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "ba65604d93e256c88cbc99335abd131c",
"item_brand": "",
"item_name": "FVER Full Back-up rozvaděč",
"item_id": "8192",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"item_category3": "Memodo",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ba65604d93e256c88cbc99335abd131c"
}
}
| Střídače: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 23 kWh |
| Netto kapacita: | 23 kWh |
| Typ baterie: | 48 Volt fosforečnan lithno-železnatý |
| Příslušenství: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Typ setu: | 3-fázové, 48 V baterie, Rodinný dům |
od 17.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "bb12bb9e74ec5da59e8c2fab6d01262f",
"item_brand": "",
"item_name": "Set záložního napájení Home SolarEdge s SE10K-RWB48 a 23 (24,25) kWh",
"item_id": "12183",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bb12bb9e74ec5da59e8c2fab6d01262f"
}
}
8 portový switch TP-Link TL-SF1008D bez správy
- Art. Nr.: 5561
| Typ příslušenství : | Síť (LAN / WIFI) |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "bb60c3f07f7a5cf48eb89d00c76e2919",
"item_brand": "",
"item_name": "8 portový switch TP-Link TL-SF1008D bez správy",
"item_id": "5561",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "TP-Link",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bb60c3f07f7a5cf48eb89d00c76e2919"
}
}
SolaX X3-FORTH-110K
- Typ výrobce: X3-FORTH-110K
- Art. Nr.: 10594
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 9 |
| AC - výkon: | 110 kW |
| Záruka: | 5+1 let |
| Typ komunikace: | RS485 / USB / DRM / Optional (WiFi/LAN/4G) |
| Rozsah MPPT: | 180-1000 Volt |
od 28.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "bb6bcc3ea5ba5faebfd2bdac83378ce4",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-FORTH-110K",
"item_id": "10594",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bb6bcc3ea5ba5faebfd2bdac83378ce4"
}
}
SolaX Pocket WiFi + LAN
- Art. Nr.: 11269
| Typ příslušenství : | Komunikace |
|---|
od 26.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "bb9dbbfbe0a551cbbebf3fff9dbab1fc",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX Pocket WiFi + LAN",
"item_id": "11269",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bb9dbbfbe0a551cbbebf3fff9dbab1fc"
}
}







