Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
Solinteg M2HT- 40K - 150
- Typ výrobce: M2HT-40K-150
- Art. Nr.: 14828
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Asymetrické střídače, Hybridní střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 4 |
| AC - výkon: | 40 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | CAN, RS485 |
| Rozsah MPPT: | 200-950 Volt |
od 30.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c47224097b0459b0add41317f8ebabe4",
"item_brand": "",
"item_name": "Solinteg M2HT- 40K - 150",
"item_id": "14828",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Solinteg",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c47224097b0459b0add41317f8ebabe4"
}
}
Sungrow Residential SG8.0RT-V115
- Typ výrobce: SG8.0RT-V115
- Art. Nr.: 8387
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 8 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Typ komunikace: | WLAN, Ethernet, RS485, DI, DO |
| Rozsah MPPT: | 160-1000 Volt |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c49472a6b4cb5016a3943ef4e561b9b7",
"item_brand": "",
"item_name": " Sungrow Residential SG8.0RT-V115",
"item_id": "8387",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c49472a6b4cb5016a3943ef4e561b9b7"
}
}
GoodWe Lynx D 10 kWh s GoodWe ET G2 - GW10K-ET-20
- Art. Nr.: 13181
| Střídače: | GW10K-ET-20 |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | LX D5.0-10 |
| Netto kapacita: | 10 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Typ setu: | 3-fázové, Rodinný dům, Vysokonapěťová baterie |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c49f5c156e4350ed9ae8fc82571ad0f2",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 10 kWh s GoodWe ET G2 - GW10K-ET-20",
"item_id": "13181",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c49f5c156e4350ed9ae8fc82571ad0f2"
}
}
Alumero easySPEED Balastní vana na štěrk 2475
- Typ výrobce: 200107-2475
- Art. Nr.: 15265
| Typ střechy: | Plochá střecha |
|---|
od 26.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c5499561eda35e85bd73d23aaf29a261",
"item_brand": "",
"item_name": "Alumero easySPEED Balastní vana na štěrk 2475",
"item_id": "15265",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Alumero ",
"item_category2": "Montážní systémy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c5499561eda35e85bd73d23aaf29a261"
}
}
Měřicí proudový transformátor 250/5 A nekalibrovaný, tř. 1
- Art. Nr.: 3742
| Typ příslušenství : | Sensory |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c581e3b9ab835ea181e635866e8a259b",
"item_brand": "",
"item_name": "Měřicí proudový transformátor 250/5 A nekalibrovaný, tř. 1",
"item_id": "3742",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "KDK Dornscheidt",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c581e3b9ab835ea181e635866e8a259b"
}
}
Stäubli MC4-EVO 2 samice 4-6 mm², Da 4,7-6,4 mm
- Typ výrobce: PV-KBT4-EVO 2A/6I
- Art. Nr.: 8939
| Typ příslušenství : | Konektory |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c5fd4d9280165cedb32720ce36c678e6",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO 2 samice 4-6 mm², Da 4,7-6,4 mm",
"item_id": "8939",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c5fd4d9280165cedb32720ce36c678e6"
}
}
Záruka Sungrow SG33CX na 10 let
- Typ výrobce: WE10-SG33CX
- Art. Nr.: 4281
| Typ střídače: | Prodloužení záruky |
|---|
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c60bc0566665566a90114929f24d3f20",
"item_brand": "",
"item_name": "Záruka Sungrow SG33CX na 10 let",
"item_id": "4281",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c60bc0566665566a90114929f24d3f20"
}
}
Stäubli MC4-EVO 2 samec 4-6 mm², Da 4,7-6,4 mm
- Typ výrobce: PV-KST4-EVO 2A/6I
- Art. Nr.: 8940
| Typ příslušenství : | Konektory |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c60db7969d655a62857e35d296007f65",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO 2 samec 4-6 mm², Da 4,7-6,4 mm",
"item_id": "8940",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c60db7969d655a62857e35d296007f65"
}
}
GoodWe Hybrid LV GW3048-EM/třífázový Smart Meter
- Typ výrobce: GW3048-EM
- Art. Nr.: 5005
| Počet fází: | 1 |
|---|---|
| Typ střídače: | Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 1 |
| AC - výkon: | 3 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi |
| Rozsah MPPT: | 100 - 500 Volt |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c61fd20bdb2b545284df843fbbb05026",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Hybrid LV GW3048-EM/třífázový Smart Meter",
"item_id": "5005",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c61fd20bdb2b545284df843fbbb05026"
}
}
Sungrow SBH200 se Sungrow SH10T
- Art. Nr.: 13157
| Střídače: | Sungrow Hybrid SH10T |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | Sungrow SBH200 |
| Netto kapacita: | 20,0 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Typ setu: | 3-fázové, Rodinný dům, Vysokonapěťová baterie |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c768d3e0c50a546aa38efee8a3c95c6b",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBH200 se Sungrow SH10T",
"item_id": "13157",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c768d3e0c50a546aa38efee8a3c95c6b"
}
}
GoodWe ET 20 - GW20K-ET (AFCI)
- Typ výrobce: GW20K-ET
- Art. Nr.: 13627
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Asymetrické střídače, Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 20 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi, CAN |
| Rozsah MPPT: | 200 - 850 Volt |
od 29.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c81fe9befa865ac98f030152ecd2b029",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET 20 - GW20K-ET (AFCI)",
"item_id": "13627",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c81fe9befa865ac98f030152ecd2b029"
}
}
Pylontech Force H2 bateriový modul 3,55kWh (Použité)
- Typ výrobce: FH9637M
- Art. Nr.: 14941
| Netto kapacita: | 3,20 kWh |
|---|---|
| Typ baterie: | Vysokonapěťové lithium |
| Počet cyklů: | 8000 |
| Typ baterie: | Vysokonapěťová baterie |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c87db65ab5a7546d9023f3bba440b515",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H2 bateriový modul 3,55kWh (Použité)",
"item_id": "14941",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Rezidenční úložiště",
"item_category3": "Pylontech",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c87db65ab5a7546d9023f3bba440b515"
}
}







