Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
Lokátor pro krimpovací kleště MC4-EVO 2, 2,5/4/6/10 mm²
- Typ výrobce: PV-LOC-C
- Art. Nr.: 9086
| Typ příslušenství : | Nářadí |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c882a4ae4306587cb5a23e2486deb980",
"item_brand": "",
"item_name": "Lokátor pro krimpovací kleště MC4-EVO 2, 2,5/4/6/10 mm²",
"item_id": "9086",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c882a4ae4306587cb5a23e2486deb980"
}
}
Pylontech Force H1 24,86 kWh s GoodWe ET 25 - GW25K-ET
- Art. Nr.: 12369
| Střídače: | GoodWe ET 25 - GW25K-ET |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | Pylontech Force H1 24,86 kWh |
| Netto kapacita: | 23,62 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Typ setu: | 3-fázové, Rodinný dům, Vysokonapěťová baterie |
od 29.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c8868c3d41ea5da19cdac5df2a3a00de",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H1 24,86 kWh s GoodWe ET 25 - GW25K-ET",
"item_id": "12369",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "Pylontech and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c8868c3d41ea5da19cdac5df2a3a00de"
}
}
SMA MOXA ioLogik E1242 I/0 modul
- Art. Nr.: 3707
| Typ příslušenství : | Komunikace |
|---|
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c9251614a7095e5db58bdb1f1ff76c78",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA MOXA ioLogik E1242 I/0 modul",
"item_id": "3707",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c9251614a7095e5db58bdb1f1ff76c78"
}
}
Fronius Datamanager 2.0 Box
- Art. Nr.: 1187
| Typ příslušenství : | Datalogger/monitoring |
|---|
od 06.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "c94f8adb129f5026a4993fbc59adfc8e",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Datamanager 2.0 Box",
"item_id": "1187",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c94f8adb129f5026a4993fbc59adfc8e"
}
}
SolaX X3-PRO-30K-G2 (WiFi+LAN dongle)
- Typ výrobce: X3-PRO-30K-G2
- Art. Nr.: 14260
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 30 kW |
| Záruka: | 5+5 let |
| Typ komunikace: | USB / RS485 / DRM/ Optional (WiFi/LAN/4G) |
| Rozsah MPPT: | 160-980 Volt |
Na vyžádání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "ca2270a45cf155b18eeba8ed6e83b79d",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-PRO-30K-G2 (WiFi+LAN dongle)",
"item_id": "14260",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ca2270a45cf155b18eeba8ed6e83b79d"
}
}
SMA Sunny Boy 5.0
- Typ výrobce: SB5.0-1AV-41
- Art. Nr.: 3895
| Počet fází: | 1 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 4,6 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Typ komunikace: | WLAN, Speedwire/WebConnect, RS485 |
| Rozsah MPPT: | 175 - 600 Volt |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "ca46eb8cc4295e0a8c7337fb24512e98",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Boy 5.0",
"item_id": "3895",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ca46eb8cc4295e0a8c7337fb24512e98"
}
}
Stäubli MC4-EVO 2 Y rozdvojka 1500 V, 53 A, 2x samec, 1x samice
- Typ výrobce: PV-K/SPL-Y-6-15/15-15EPP/ES-0050
- Art. Nr.: 8992
| Typ příslušenství : | Konektory |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "ca9b7563cd45512d88d78852a3770f2f",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO 2 Y rozdvojka 1500 V, 53 A, 2x samec, 1x samice",
"item_id": "8992",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Stäubli",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ca9b7563cd45512d88d78852a3770f2f"
}
}
PV Logic EOS
- Typ výrobce: PV Logic EOS
- Art. Nr.: 13175
| Komunikační protokol: | DIN lišta |
|---|---|
| Systémy řízení energie (EMS): | Rezidenční |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "caddc7d291a45981a547cabec40b40a7",
"item_brand": "",
"item_name": "PV Logic EOS",
"item_id": "13175",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "PV Logic",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "caddc7d291a45981a547cabec40b40a7"
}
}
SolaX X3-MGA-50K-G2 (AFCI)
- Typ výrobce: X3-MGA-50K-G2
- Art. Nr.: 11292
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 5 |
| AC - výkon: | 50 kW |
| Záruka: | 5+1 let |
| Typ komunikace: | RS485 / USB / DRM |
| Rozsah MPPT: | 180-1000 Volt |
od 28.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "cbb5f01928c2537aa29c067e1ba8ef7d",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-MGA-50K-G2 (AFCI)",
"item_id": "11292",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cbb5f01928c2537aa29c067e1ba8ef7d"
}
}
Sunways Hybrid STH-10KTL-HT
- Typ výrobce: STH-10KTL-HT
- Art. Nr.: 7976
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Asymetrické střídače, Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 10 kW |
| Záruka: | 5+5 let |
| Rozsah MPPT: | 200-850 Volt |
od 15.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "cc085a10d528575bb9813f22d5a9bfdd",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways Hybrid STH-10KTL-HT",
"item_id": "7976",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "Sunways",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cc085a10d528575bb9813f22d5a9bfdd"
}
}
SolarEdge SE9K-EN4
- Typ výrobce: SE9K-RW0TEBEN4
- Art. Nr.: 13103
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| AC - výkon: | 9 kW |
| Záruka: | 12 let |
od 31.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "cc32a6989d15569e88626ef289ee81f3",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE9K-EN4",
"item_id": "13103",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cc32a6989d15569e88626ef289ee81f3"
}
}
SolarEdge SE33.3K-M4
- Typ výrobce: SE33.3K-RW00IBNM4
- Art. Nr.: 8326
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | - |
| AC - výkon: | 33,3 kW |
| Záruka: | 12 let |
| Typ komunikace: | RS485, Ethernet |
| Rozsah MPPT: | - Volt |
od 31.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "cc53b0379952500bb5d84fef695b6ba9",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE33.3K-M4",
"item_id": "8326",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cc53b0379952500bb5d84fef695b6ba9"
}
}







