Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
GoodWe prodloužení záruky pro GW10KN-ET 16 A na 10 let
- Typ výrobce: ET Plus 16A
- Art. Nr.: 9544
| Typ střídače: | Prodloužení záruky |
|---|
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d4e1b99342f7507185f9dff54cdabd10",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe prodloužení záruky pro GW10KN-ET 16 A na 10 let",
"item_id": "9544",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d4e1b99342f7507185f9dff54cdabd10"
}
}
Raycap AC přepěťová ochrana montážní lišta typ I+II TN-S/ TT
- Typ výrobce: Protec T1-300-3+1
- Art. Nr.: 4330
| Typ příslušenství : | DC rozvaděče a přepěťové ochrany |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d4ffa178ff7951179f221f5513af41cb",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap AC přepěťová ochrana montážní lišta typ I+II TN-S/ TT",
"item_id": "4330",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Raycap",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d4ffa178ff7951179f221f5513af41cb"
}
}
GoodWe ET 20 - GW20K-ET
- Typ výrobce: GW20K-ET
- Art. Nr.: 11501
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Asymetrické střídače, Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 20 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi, CAN |
| Rozsah MPPT: | 200 - 850 Volt |
od 29.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d52294b3e9845fd78ef690c7bf8a5e6e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET 20 - GW20K-ET",
"item_id": "11501",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d52294b3e9845fd78ef690c7bf8a5e6e"
}
}
K2 Dome 6.10 Peak LS
- Typ výrobce: 2004711
- Art. Nr.: 14421
| Typ střechy: | Plochá střecha |
|---|
od 26.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d52c45cdb6ef52fd9d4ead77804f576c",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 Dome 6.10 Peak LS",
"item_id": "14421",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Montážní systémy",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "50",
"shopware_id": "d52c45cdb6ef52fd9d4ead77804f576c"
}
}
Sungrow EMS300CP pro Powerstack ST255-2h
- Art. Nr.: 15342
| Komunikační protokol: | ostatní |
|---|---|
| Systémy řízení energie (EMS): | Komerční |
od 26.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d612687c4272559fa583db58dd4259c5",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow EMS300CP pro Powerstack ST255-2h",
"item_id": "15342",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d612687c4272559fa583db58dd4259c5"
}
}
SolaX X1-3.6K-S-D (L)
- Typ výrobce: X1-3.6K-S-D (L)
- Art. Nr.: 10833
| Počet fází: | 1 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 1 |
| AC - výkon: | 3,6 kW |
| Záruka: | 5+5 let |
| Typ komunikace: | RS485 / DRM/ USB |
| Rozsah MPPT: | 55 - 530 Volt |
od 28.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d68565c1b78c5ad8b1b329873a665094",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X1-3.6K-S-D (L)",
"item_id": "10833",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "SolaX",
"item_category3": "% Akce",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d68565c1b78c5ad8b1b329873a665094"
}
}
Datalogger meteocontrol blueLog XC-200 Park,
- Art. Nr.: 4314
| Komunikační protokol: | DIN lišta |
|---|---|
| Systémy řízení energie (EMS): | Komerční |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d6b2b802957c5e7fb222c26b0c022839",
"item_brand": "",
"item_name": "Datalogger meteocontrol blueLog XC-200 Park, ",
"item_id": "4314",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d6b2b802957c5e7fb222c26b0c022839"
}
}
Sigenergy Sigen Energy Controller 17.0 kW
- Typ výrobce: SigenStor EC 17.0 TP
- Art. Nr.: 14577
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 4 |
| AC - výkon: | 17 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Rozsah MPPT: | 160 - 1000 Volt |
od 28.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d76a817059d4549a8594c3e070799059",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenergy Sigen Energy Controller 17.0 kW",
"item_id": "14577",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "Sigenergy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d76a817059d4549a8594c3e070799059"
}
}
BYD Battery-Box Premium HVM 8.3
- Art. Nr.: 14754
| Netto kapacita: | 8,28 kWh |
|---|---|
| Typ baterie: | Vysokonapěťové lithium |
| Typ baterie: | Vysokonapěťová baterie |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d76be34f1fc855a6a5ae5ae6293e62be",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVM 8.3",
"item_id": "14754",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD",
"item_category2": "Rezidenční úložiště",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d76be34f1fc855a6a5ae5ae6293e62be"
}
}
SolarEdge Home Inline Meter MTR-240-3PC1-D-A-MW
- Typ výrobce: MTR EU3
- Art. Nr.: 9364
| Typ příslušenství : | Datalogger/monitoring |
|---|
od 31.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d7cc964af35459c499c5f2de0344777f",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home Inline Meter MTR-240-3PC1-D-A-MW",
"item_id": "9364",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d7cc964af35459c499c5f2de0344777f"
}
}
Sada konektorů BYD LVS 35 mm²
- Art. Nr.: 5925
| Typ příslušenství : | Konektory |
|---|
od 19.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d9346423bc24518fb1f66153d7bb2b0f",
"item_brand": "",
"item_name": "Sada konektorů BYD LVS 35 mm²",
"item_id": "5925",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "BYD",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d9346423bc24518fb1f66153d7bb2b0f"
}
}
Trina 470 TSM-NEG9R.28 Vertex S+, dual glass, black frame, kabel 1,1 m
- Typ výrobce: TSM-470-NEG9R.28
- Art. Nr.: 15480
| Výkon: | 470 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 23,5 % |
| Typ konstrukce: | Sklo-sklo |
| Záruka: | 25/30 let |
| Rozměr: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | TOPCon |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 4000 |
| Typ panelu: | Panely s články TOPCon, Sklo-sklo panely, Vysokovýkonné panely |
od 06.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d947465047f8561e89c1032d7326c696",
"item_brand": "",
"item_name": "Trina 470 TSM-NEG9R.28 Vertex S+, dual glass, black frame, kabel 1,1 m",
"item_id": "15480",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Panely",
"item_category2": "Trina",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d947465047f8561e89c1032d7326c696"
}
}







