Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
Držák na stěnu pro GoodWe Lynx D baterie
- Typ výrobce: BBB11WW0
- Art. Nr.: 13337
| Typ baterie: | Vysokonapěťové lithium |
|---|---|
| Typ baterie: | 3-fázové, Vysokonapěťová baterie |
od 30.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "fdb3e68e07e55999a754e242bdd7766e",
"item_brand": "",
"item_name": "Držák na stěnu pro GoodWe Lynx D baterie",
"item_id": "13337",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "GoodWe",
"item_category2": "Rezidenční úložiště",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fdb3e68e07e55999a754e242bdd7766e"
}
}
A-Z Water Inverter
- Art. Nr.: 10678
| TČ a TUV: | DC ohřev vody a regulátory |
|---|---|
| Topný výkon: | 3,6 kW |
| Rozměr: | 138 x 140 x 23 v mm (VxŠxH) |
| Záruka: | 2 let |
od 30.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "0735d0d22a1d59db9929c7d965ef24cb",
"item_brand": "",
"item_name": "A-Z Water Inverter",
"item_id": "10678",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "TČ a TUV",
"item_category2": "A-Z Traders",
"item_category3": "% Akce",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0735d0d22a1d59db9929c7d965ef24cb"
}
}
Teplotní čidlo 10m
- Typ výrobce: AZT-023
- Art. Nr.: 11639
| TČ a TUV: | DC ohřev vody a regulátory, Příslušenství |
|---|
od 30.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "5c6d0e84b26f5b259e527d62777407e7",
"item_brand": "",
"item_name": "Teplotní čidlo 10m",
"item_id": "11639",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "TČ a TUV",
"item_category2": "A-Z Traders",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5c6d0e84b26f5b259e527d62777407e7"
}
}
Teplotní čidlo 5m
- Typ výrobce: AZT-022
- Art. Nr.: 11638
| TČ a TUV: | DC ohřev vody a regulátory, Příslušenství |
|---|
od 30.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d6abc16ea91d5b67bda0c6624d780592",
"item_brand": "",
"item_name": "Teplotní čidlo 5m",
"item_id": "11638",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "TČ a TUV",
"item_category2": "A-Z Traders",
"item_category3": "% Akce",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d6abc16ea91d5b67bda0c6624d780592"
}
}
Konfigurační kabel ABL CONFCAB
- Typ výrobce: CONFCAB
- Art. Nr.: 6865
| Typ EV chargeru: | Příslušenství |
|---|
Na vyžádání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "be2a05f40d24519ab2e4fb30da1a299a",
"item_brand": "",
"item_name": "Konfigurační kabel ABL CONFCAB",
"item_id": "6865",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Nabíjecí stanice",
"item_category2": "Rozbalené a použité zboží",
"item_category3": "ABL",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "be2a05f40d24519ab2e4fb30da1a299a"
}
}
Aiko Neostar 2S+ AIKO-A500-MAH60Db, dual glass, kabel 1,2 m
- Typ výrobce: AIKO-A500-MAH60Db
- Art. Nr.: 13748
| Výkon: | 500 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 22,6 % |
| Typ konstrukce: | Sklo-sklo |
| Záruka: | 25/30 let |
| Rozměr: | 1954 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Černá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Celo-černé panely, Panely s články xBC, Sklo-sklo panely, Vysokovýkonné panely |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "5e265826d816513e8fe1a5f7beaeb1c3",
"item_brand": "",
"item_name": "Aiko Neostar 2S+ AIKO-A500-MAH60Db, dual glass, kabel 1,2 m",
"item_id": "13748",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "AIKO Solar",
"item_category2": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5e265826d816513e8fe1a5f7beaeb1c3"
}
}
Aiko Neostar 3P+ AIKO-A480-MCE54Dw, dual glass, kabel 1,2 m
- Typ výrobce: AIKO-A480-MCE54Dw
- Art. Nr.: 13293
| Výkon: | 480 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 24,0 % |
| Typ konstrukce: | Sklo-sklo |
| Záruka: | 15/30 let |
| Rozměr: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s články xBC, Sklo-sklo panely, Vysokovýkonné panely |
od 18.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f3b75978acde5fada6d46f4b8b65b40c",
"item_brand": "",
"item_name": "Aiko Neostar 3P+ AIKO-A480-MCE54Dw, dual glass, kabel 1,2 m",
"item_id": "13293",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "AIKO Solar",
"item_category2": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f3b75978acde5fada6d46f4b8b65b40c"
}
}
Aiko Neostar 2S AIKO-A450-MAH54Mb, kabel 1,2 m
- Typ výrobce: AIKO-A450-MAH54Mb
- Art. Nr.: 11455
| Výkon: | 450 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 22,6 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 25/30 let |
| Rozměr: | 1757 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Černá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Celo-černé panely, Panely s fólií, Panely s články xBC, Vysokovýkonné panely |
od 18.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "e29f4e81744558078e5f1f01343d71e0",
"item_brand": "",
"item_name": "Aiko Neostar 2S AIKO-A450-MAH54Mb, kabel 1,2 m",
"item_id": "11455",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "AIKO Solar",
"item_category2": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e29f4e81744558078e5f1f01343d71e0"
}
}
Aiko Neostar 1S AIKO-A440-MAH54Mb, 1,2 m
- Typ výrobce: AIKO-A440-MAH54Mb
- Art. Nr.: 11656
| Výkon: | 440 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 22,5 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 15/30 let |
| Rozměr: | 1722 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Černá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Celo-černé panely, Panely s fólií, Panely s články xBC, Vysokovýkonné panely |
od 31.12.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "fbae71fcd7aa54c7a4a5ef8710cd3000",
"item_brand": "",
"item_name": " Aiko Neostar 1S AIKO-A440-MAH54Mb, 1,2 m",
"item_id": "11656",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "AIKO Solar",
"item_category2": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fbae71fcd7aa54c7a4a5ef8710cd3000"
}
}
Aiko Stellar 1N+ AIKO-G650-MCH72Dw, dual glass, bifaciál, kabel 0,35 m
- Typ výrobce: AIKO-G650-MCH72Dw
- Art. Nr.: 12959
| Výkon: | 650 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 24,1 % |
| Typ konstrukce: | Sklo-sklo bifaciální |
| Záruka: | 15 let |
| Rozměr: | 2382 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Stříbrná |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Bifaciální, Panely s články xBC, Sklo-sklo panely, Vysokovýkonné panely |
od 18.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "6f599fec876f55ea8efa0757c182f207",
"item_brand": "",
"item_name": "Aiko Stellar 1N+ AIKO-G650-MCH72Dw, dual glass, bifaciál, kabel 0,35 m",
"item_id": "12959",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "AIKO Solar",
"item_category2": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6f599fec876f55ea8efa0757c182f207"
}
}
Aiko Comet 2N AIKO-A615-MAH72Mw, kabel 0,35 m
- Typ výrobce: AIKO-A615-MAH72Mw
- Art. Nr.: 13703
| Výkon: | 615 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 23,3 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 15/30 let |
| Rozměr: | 2323 x 1134 x 35 mm |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Stříbrná |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s fólií, Panely s články xBC, Vysokovýkonné panely |
od 18.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b32026ac078e51fd87918bda942d050d",
"item_brand": "",
"item_name": "Aiko Comet 2N AIKO-A615-MAH72Mw, kabel 0,35 m",
"item_id": "13703",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "AIKO Solar",
"item_category3": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b32026ac078e51fd87918bda942d050d"
}
}
Aiko Nebular 2P AIKO-A440-MAH54Tm, black frame, kabel 1,2 m, 8,6 kg
- Typ výrobce: AIKO-A440-MAH54Tm
- Art. Nr.: 11678
| Výkon: | 440 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 22,0 % |
| Záruka: | 12/25 let |
| Rozměr: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 3600 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s články xBC |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "8db96c637e265f51958c458916ef19be",
"item_brand": "",
"item_name": " Aiko Nebular 2P AIKO-A440-MAH54Tm, black frame, kabel 1,2 m, 8,6 kg",
"item_id": "11678",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "AIKO Solar",
"item_category2": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8db96c637e265f51958c458916ef19be"
}
}







