Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
Dyness Stack 100 modul 5,12 kWh
- Typ výrobce: S 51100
- Art. Nr.: 14292
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Indoor |
| Využitelná kapacita: | 4,86 kWh |
| Záruka: | 10 let |
| Funkce uložiště: | Modulární bez střídače |
od 30.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "4e13643c4d74584b81172a1be6160fe2",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack 100 modul 5,12 kWh",
"item_id": "14292",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness",
"item_category2": "Komerční úložiště ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4e13643c4d74584b81172a1be6160fe2"
}
}
Dyness Stack 100 - 20,48 kWh
- Art. Nr.: 14366
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Indoor |
| Využitelná kapacita: | 19,45 kWh |
| Záruka: | 10 let |
| Funkce uložiště: | Modulární bez střídače |
od 30.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "40777a32da8e52c78a9f72bada96040c",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack 100 - 20,48 kWh",
"item_id": "14366",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness",
"item_category2": "Komerční úložiště ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "40777a32da8e52c78a9f72bada96040c"
}
}
Dyness Stack100 – 25,60 kWh
- Art. Nr.: 14369
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Indoor |
| Využitelná kapacita: | 24,32 kWh |
| Záruka: | 10 let |
| Funkce uložiště: | Modulární bez střídače |
od 30.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "47afe6bee37555629bd33576955eda96",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack100 – 25,60 kWh",
"item_id": "14369",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness",
"item_category2": "Komerční úložiště ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "47afe6bee37555629bd33576955eda96"
}
}
Dyness Stack 100 - 30,72 kWh
- Art. Nr.: 14370
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Indoor |
| Využitelná kapacita: | 29,18 kWh |
| Záruka: | 10 let |
| Funkce uložiště: | Modulární bez střídače |
od 30.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b76b46b9539e5c2cb4ec2a569392e6f0",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack 100 - 30,72 kWh",
"item_id": "14370",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness",
"item_category2": "Komerční úložiště ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b76b46b9539e5c2cb4ec2a569392e6f0"
}
}
Dyness Stack 100 BDU s podstavcem
- Art. Nr.: 14294
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Indoor |
| Záruka: | 10 let |
| Funkce uložiště: | Modulární bez střídače |
od 30.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "1fb6b642f92f55c8b90fd4c8be006668",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack 100 BDU s podstavcem",
"item_id": "14294",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness",
"item_category2": "Komerční úložiště ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1fb6b642f92f55c8b90fd4c8be006668"
}
}
Dyness Stack 100 Extension Base Kit
- Art. Nr.: 14436
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Indoor |
| Záruka: | 10 let |
| Funkce uložiště: | Příslušenství |
od 30.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "784530a40acf5cdc813877158eff7baa",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack 100 Extension Base Kit",
"item_id": "14436",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness",
"item_category2": "Komerční úložiště ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "784530a40acf5cdc813877158eff7baa"
}
}
EGing 540 W, EG-540M72-HLV, black frame, kabel 1,2 m
- Typ výrobce: EG-540M72-HLV
- Art. Nr.: 7723
| Výkon: | 540 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 20,9 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 12/25 let |
| Rozměr: | 2278 x 1134 x 35 mm |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | PERC |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s fólií |
od 06.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d4b8dc1011db5bbbbb01530b3be36487",
"item_brand": "",
"item_name": "EGing 540 W, EG-540M72-HLV, black frame, kabel 1,2 m",
"item_id": "7723",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Panely",
"item_category3": "EGing",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d4b8dc1011db5bbbbb01530b3be36487"
}
}
Euronergy EUQJH57J 420 W, flexibilní, kabel 0,3 m, 5,2 kg
- Typ výrobce: EUQJH57J 420W
- Art. Nr.: 13682
| Výkon: | 420 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 21,69 % |
| Záruka: | 15/25 let |
| Rozměr: | 1850 x 1158 x 2 mm |
| Backsheet: | Černá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | xBC |
| Zatížení sněhem: | 3600 |
| Zatížení větrem: | 1600 |
| Typ panelu: | Panely s články xBC |
od 04.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9cc7e36e537356848e89e91065ebbbe4",
"item_brand": "",
"item_name": "Euronergy EUQJH57J 420 W, flexibilní, kabel 0,3 m, 5,2 kg",
"item_id": "13682",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Euronergy",
"item_category2": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "7",
"shopware_id": "9cc7e36e537356848e89e91065ebbbe4"
}
}
Wi-Fi EVBox Elvi 11 kW Smart Charging, černý s MID
- Art. Nr.: 5967
| Výkon: | 11 kilowatt |
|---|---|
| Počet nabíjecích bodů: | 1 |
| Kontrola přístupu: | RFID |
| AC-fáze: | 3 |
| Nabíjení z přebytku: | Ne |
| Nabíjecí výstup: | Kabel |
| Elektroměr: | Měření s certifikací MID |
| KfW (441) förderfähig: | Ano |
| BMVI förderfähig: | Ne |
| Typ EV chargeru: | Komerční (poloveřejné), Soukromé, Wallbox |
od 29.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "689960693ad859d9916a4577b51ceb01",
"item_brand": "",
"item_name": "Wi-Fi EVBox Elvi 11 kW Smart Charging, černý s MID",
"item_id": "5967",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EVBox",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "Nabíjecí stanice",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "689960693ad859d9916a4577b51ceb01"
}
}
RFID karty EVBox - 5 kusů
- Art. Nr.: 5978
| Typ EV chargeru: | Příslušenství |
|---|
od 29.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "1177e1a3133754ada4c8e5d541386ef5",
"item_brand": "",
"item_name": "RFID karty EVBox - 5 kusů",
"item_id": "5978",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EVBox",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "Nabíjecí stanice",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1177e1a3133754ada4c8e5d541386ef5"
}
}
Snímač teploty Fronius Ohmpilot PT1000
- Typ výrobce: PT1000
- Art. Nr.: 6463
| TČ a TUV: | Příslušenství |
|---|---|
| Rozměr: | 1500 x 6 x 6 v mm (VxŠxH) |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "b7e3f43f9f8c50acb8d465712aa8a69c",
"item_brand": "",
"item_name": "Snímač teploty Fronius Ohmpilot PT1000",
"item_id": "6463",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "TČ a TUV",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b7e3f43f9f8c50acb8d465712aa8a69c"
}
}
Regulace topného tělesa Fronius Ohmpilot
- Art. Nr.: 3041
| TČ a TUV: | Příslušenství |
|---|---|
| Topný výkon: | 0-9 kW |
| Rozměr: | 280 x 110 x 350 v mm (VxŠxH) |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "e955cbc36dd35f43ada038f34a809371",
"item_brand": "",
"item_name": "Regulace topného tělesa Fronius Ohmpilot",
"item_id": "3041",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "TČ a TUV",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e955cbc36dd35f43ada038f34a809371"
}
}







