Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
Fronius Wattpilot Home 11 kW 2.0
- Typ výrobce: Wattpilot Home 11 J 2.0
- Art. Nr.: 8226
| Výkon: | 11 kilowatt |
|---|---|
| Počet nabíjecích bodů: | 1 |
| Kontrola přístupu: | RFID |
| AC-fáze: | 3 |
| Nabíjení z přebytku: | Ano |
| Nabíjecí výstup: | Zásuvka |
| Elektroměr: | Jednoduché digitální měření |
| KfW (441) förderfähig: | Ano |
| BMVI förderfähig: | Ne |
| Typ EV chargeru: | Komerční (poloveřejné), Soukromé, Wallbox |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "20ab09b448215082a0cc68784936aa20",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Wattpilot Home 11 kW 2.0",
"item_id": "8226",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Nabíjecí stanice",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "20ab09b448215082a0cc68784936aa20"
}
}
Fronius Wattpilot GO 11 kW 2.0
- Typ výrobce: Wattpilot Go 11 J 2.0
- Art. Nr.: 8230
| Výkon: | 11 kilowatt |
|---|---|
| Počet nabíjecích bodů: | 1 |
| Kontrola přístupu: | RFID |
| AC-fáze: | 3 |
| Nabíjení z přebytku: | Ano |
| Nabíjecí výstup: | Zásuvka |
| Elektroměr: | Jednoduché digitální měření |
| KfW (441) förderfähig: | Ne |
| BMVI förderfähig: | Ne |
| Typ EV chargeru: | Komerční (poloveřejné), Soukromé, Wallbox |
od 04.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "4f14a879317651b4a811cd979c2a014d",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Wattpilot GO 11 kW 2.0",
"item_id": "8230",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Nabíjecí stanice",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4f14a879317651b4a811cd979c2a014d"
}
}
GoodWe Lynx C 60 kWh GW60KWH-D-10 - venkovní bateriové uložiště
- Typ výrobce: GW60KWH-D-10
- Art. Nr.: 11331
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Outdoor |
| Využitelná kapacita: | 60 kWh |
| Výkon: | 30 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Nabíjecí výkon: | 30 kW |
| Vybíjecí výkon: | 30 kW |
| Typ komunikace: | CAN |
| Funkce uložiště: | Modulární bez střídače |
Na vyžádání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "8bb7f48f94df50c6b7f5a1c86f2e1245",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx C 60 kWh GW60KWH-D-10 - venkovní bateriové uložiště",
"item_id": "11331",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Komerční úložiště ",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8bb7f48f94df50c6b7f5a1c86f2e1245"
}
}
GoodWe EV Charger HCA G2 - GW22K-HCA-20
- Typ výrobce: GW22K-HCA-20
- Art. Nr.: 13318
| Výkon: | 22 kilowatt |
|---|---|
| Počet nabíjecích bodů: | 1 |
| Kontrola přístupu: | RFID |
| AC-fáze: | 3 |
| Nabíjení z přebytku: | Ano |
| Nabíjecí výstup: | Kabel |
| Elektroměr: | Žádné měření |
| KfW (441) förderfähig: | Ne |
| BMVI förderfähig: | Ne |
| Typ EV chargeru: | Nabíjecí stanice, Soukromé, Wallbox |
od 31.12.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "5c85a513a2d55c31b768e6f78e1e8851",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe EV Charger HCA G2 - GW22K-HCA-20",
"item_id": "13318",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Nabíjecí stanice",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5c85a513a2d55c31b768e6f78e1e8851"
}
}
GoodWe EV Charger HCA G2 - GW11K-HCA-20
- Typ výrobce: GW11K-HCA-20
- Art. Nr.: 13317
| Výkon: | 11 kilowatt |
|---|---|
| Počet nabíjecích bodů: | 1 |
| Kontrola přístupu: | RFID |
| AC-fáze: | 3 |
| Nabíjení z přebytku: | Ano |
| Nabíjecí výstup: | Kabel |
| Elektroměr: | Žádné měření |
| KfW (441) förderfähig: | Ne |
| BMVI förderfähig: | Ne |
| Typ EV chargeru: | Nabíjecí stanice, Soukromé, Wallbox |
od 14.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f3dcb0dd779052a898db61406ef5fc63",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe EV Charger HCA G2 - GW11K-HCA-20",
"item_id": "13317",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Nabíjecí stanice",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f3dcb0dd779052a898db61406ef5fc63"
}
}
GoodWe EV Charger, stojan pro 11/22 kW wallbox
- Typ výrobce: SIB0500-00-00P
- Art. Nr.: 13598
| Typ EV chargeru: | Příslušenství, Soukromé, Wallbox |
|---|
od 30.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "5e2cd909636d50b58a543d242d56a002",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe EV Charger, stojan pro 11/22 kW wallbox",
"item_id": "13598",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Nabíjecí stanice",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5e2cd909636d50b58a543d242d56a002"
}
}
Hardy Barth cPH2 1T11 zásuvka, Salia, MID, Modi
- Typ výrobce: 3M521002
- Art. Nr.: 7210
| Výkon: | 11 kilowatt |
|---|---|
| Počet nabíjecích bodů: | 1 |
| Kontrola přístupu: | Klíčový spínač |
| AC-fáze: | 3 |
| Nabíjení z přebytku: | Ano |
| Nabíjecí výstup: | Zásuvka |
| Elektroměr: | Měření s certifikací MID |
| KfW (441) förderfähig: | Ano |
| BMVI förderfähig: | Ne |
| Typ EV chargeru: | Wallbox |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "d37f93f6eb7b5ee89f525bc73a92de71",
"item_brand": "",
"item_name": "Hardy Barth cPH2 1T11 zásuvka, Salia, MID, Modi",
"item_id": "7210",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Nabíjecí stanice",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "Hardy Barth",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d37f93f6eb7b5ee89f525bc73a92de71"
}
}
JinkoSolar JKM450N-54HL4R-V, black frame, kabel 1,2 m
- Typ výrobce: JKM450N-54HL4R-V
- Art. Nr.: 11649
| Výkon: | 450 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 22,52 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 15/30 let |
| Rozměr: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | TOPCon |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s fólií, Panely s články TOPCon |
od 14.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "9f01d24f55be56d58b41e4db69b7ae7c",
"item_brand": "",
"item_name": "JinkoSolar JKM450N-54HL4R-V, black frame, kabel 1,2 m",
"item_id": "11649",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Jinko",
"item_category2": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9f01d24f55be56d58b41e4db69b7ae7c"
}
}
JinkoSolar JKM425N-54HL4-V, black frame, kabel 1,2 m
- Typ výrobce: JKM425N-54HL4-V
- Art. Nr.: 7645
| Výkon: | 425 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 21,76 % |
| Typ konstrukce: | Panely s fólií |
| Záruka: | 12/25 let |
| Rozměr: | 1722 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Bílá |
| Barva rámu: | Černá |
| Technologie: | TOPCon |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Panely s fólií, Panely s články TOPCon |
od 14.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f4cbf4f4f9ce5ea2bd7ab77bd91bbdce",
"item_brand": "",
"item_name": "JinkoSolar JKM425N-54HL4-V, black frame, kabel 1,2 m",
"item_id": "7645",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Jinko",
"item_category2": "Panely",
"item_category3": "% Akce",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f4cbf4f4f9ce5ea2bd7ab77bd91bbdce"
}
}
K2 SingleHook FlatTile
- Typ výrobce: 2004416
- Art. Nr.: 11582
| Typ střechy: | Bobrovka |
|---|
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "4c90208097fc5e9296ca68c83508b8db",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 SingleHook FlatTile",
"item_id": "11582",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Montážní systémy",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "25",
"shopware_id": "4c90208097fc5e9296ca68c83508b8db"
}
}
Kovový kryt K2 SingleHook FlatTile - černý
- Typ výrobce: 2004440
- Art. Nr.: 11211
| Typ střechy: | Bobrovka |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "8b03712b50465dd68acd2cb59b49cafd",
"item_brand": "",
"item_name": "Kovový kryt K2 SingleHook FlatTile - černý",
"item_id": "11211",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Montážní systémy",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8b03712b50465dd68acd2cb59b49cafd"
}
}
K2 samojistná přírubová matice s pojistnými zuby M8
- Typ výrobce: 2002744
- Art. Nr.: 10361
| Typ střechy: | Bobrovka |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "ce16a92bdfa05c1b90ceb054bc8d1f97",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 samojistná přírubová matice s pojistnými zuby M8",
"item_id": "10361",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Montážní systémy",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "100",
"shopware_id": "ce16a92bdfa05c1b90ceb054bc8d1f97"
}
}







