Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
Služby PEAKPLAN
- Art. Nr.: 10964
| Typ příslušenství : | Ostatní |
|---|
od 31.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "edfa5f376b04512d8b336eb198426e19",
"item_brand": "",
"item_name": "Služby PEAKPLAN",
"item_id": "10964",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Memodo",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "edfa5f376b04512d8b336eb198426e19"
}
}
Pylontech Force H3 20,48 kWh se Solinteg MHT-10K-25
- Art. Nr.: 14857
| Střídače: | Solinteg MHT-10K-25 |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | Pylontech Force H3 20,48 kWh |
| Netto kapacita: | 19,48 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Typ setu: | 3-fázové, Rodinný dům, Vysokonapěťová baterie |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "ee6034a1f0a35ffc9d0fd200d3cd8bd2",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H3 20,48 kWh se Solinteg MHT-10K-25",
"item_id": "14857",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "Solinteg and Pylontech",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ee6034a1f0a35ffc9d0fd200d3cd8bd2"
}
}
SolaX X3-MGA-40K-G2 (AFCI)
- Typ výrobce: X3-MGA-40K-G2
- Art. Nr.: 12013
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 4 |
| AC - výkon: | 40 kW |
| Záruka: | 5+1 let |
| Typ komunikace: | RS485 / USB / DRM |
| Rozsah MPPT: | 180-1000 Volt |
od 29.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "efb354fe9b1d568496877e74184126ed",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-MGA-40K-G2 (AFCI)",
"item_id": "12013",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "efb354fe9b1d568496877e74184126ed"
}
}
meteocontrol Remote Power Control Lizenz ? 3 MWp blue?Log XC
- Art. Nr.: 6372
| Komunikační protokol: | DIN lišta |
|---|---|
| Systémy řízení energie (EMS): | Komerční, Licence |
od 30.04.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "eff219851e265f07b7a19e38fab48a29",
"item_brand": "",
"item_name": " meteocontrol Remote Power Control Lizenz ? 3 MWp blue?Log XC",
"item_id": "6372",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "eff219851e265f07b7a19e38fab48a29"
}
}
Fronius Tauro Floor racks
- Art. Nr.: 6494
| Typ příslušenství : | Montážní příslušenství |
|---|
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "eff2f84c24135573b5c17341097e1fc5",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Tauro Floor racks",
"item_id": "6494",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "eff2f84c24135573b5c17341097e1fc5"
}
}
PRAMAC PBI 50K (bez pre-charge)
- Art. Nr.: 7594
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Bateriový střídač, Projektový střídač |
| AC - výkon: | 50 kW |
| Záruka: | 5 (3+2) let |
| Typ komunikace: | 2x Ethernet (Daisy-Chain), Bluetooth |
| Rozsah MPPT: | 650-900 Volt |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f02342af72465ae1a4445250697a1679",
"item_brand": "",
"item_name": "PRAMAC PBI 50K (bez pre-charge)",
"item_id": "7594",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "PRAMAC",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f02342af72465ae1a4445250697a1679"
}
}
Optimizér SolarEdge S1200-1GM4MBV
- Typ výrobce: S1200-1GM4MBV
- Art. Nr.: 9333
| Typ střídače: | Optimizéry |
|---|---|
| Záruka: | 25 let |
| Typ komunikace: | Powerline, Kabel: 0,1 m/(+) 5,3 m (-) 0,10 m |
| Rozsah MPPT: | 12,5 - 105 Volt |
od 30.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f09996de69b05f1fb0f20a0020202177",
"item_brand": "",
"item_name": "Optimizér SolarEdge S1200-1GM4MBV ",
"item_id": "9333",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f09996de69b05f1fb0f20a0020202177"
}
}
Memodo Care Basic - Kompenzace pro střídače GoodWe ET Plus 16A (5–10 kW)
- Typ výrobce: GWXXKN-ET - GoodWe ET Plus 16A
- Art. Nr.: 12034
| Typ příslušenství : | Ostatní |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f0d17da1f1f15e278582399c8a45a670",
"item_brand": "",
"item_name": "Memodo Care Basic - Kompenzace pro střídače GoodWe ET Plus 16A (5–10 kW)",
"item_id": "12034",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Memodo",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f0d17da1f1f15e278582399c8a45a670"
}
}
Pylontech Force H1 21,31 kWh s GoodWe ET 25 - GW25K-ET (AFCI)
- Art. Nr.: 12367
| Střídače: | GoodWe ET 25 - GW25K-ET |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | Pylontech Force H1 21,31 kWh |
| Netto kapacita: | 20,24 kWh |
| Typ baterie: | Vysokonapěťové fosforečnan lithno-železnatý |
| Typ setu: | 3-fázové, Rodinný dům, Vysokonapěťová baterie |
od 30.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f19ca05d999455adbe227ed5763e0688",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H1 21,31 kWh s GoodWe ET 25 - GW25K-ET (AFCI)",
"item_id": "12367",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Bateriové sety",
"item_category2": "Pylontech and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f19ca05d999455adbe227ed5763e0688"
}
}
SMA Sunny Boy 3.0
- Typ výrobce: SB3.0-1AV-41
- Art. Nr.: 3892
| Počet fází: | 1 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| Počet MPPT: | 2 |
| AC - výkon: | 3 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Typ komunikace: | WLAN, Speedwire/WebConnect, RS485 |
| Rozsah MPPT: | 110 - 600 Volt |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f1cf0ff67c6b585c80cadafa1e6b353b",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Boy 3.0",
"item_id": "3892",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f1cf0ff67c6b585c80cadafa1e6b353b"
}
}
Solinteg E2BR-S80K-R
- Typ výrobce: E2BR
- Art. Nr.: 15490
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Indoor |
| Využitelná kapacita: | 72,27 kWh |
| Záruka: | 10 let |
| Funkce uložiště: | Modulární bez střídače |
od 30.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f1d783df7e5959209f913a0ff3c693f6",
"item_brand": "",
"item_name": "Solinteg E2BR-S80K-R",
"item_id": "15490",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Solinteg",
"item_category2": "Komerční úložiště ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f1d783df7e5959209f913a0ff3c693f6"
}
}
GoodWe prodloužení záruky pro GW6.5KN-ET na 10 let
- Typ výrobce: ET Plus 16A
- Art. Nr.: 9542
| Typ střídače: | Prodloužení záruky |
|---|
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f22d664ca7e559db98e582ffa8bbb584",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe prodloužení záruky pro GW6.5KN-ET na 10 let",
"item_id": "9542",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f22d664ca7e559db98e582ffa8bbb584"
}
}







