Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
Raycap DC přepěťová ochrana nosná lišta typ II pro 2 MPPT
- Typ výrobce: ProTec T2-1100PV-5Y-00-R
- Art. Nr.: 7076
| Typ příslušenství : | DC rozvaděče a přepěťové ochrany |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f6c147cafddc5439a3f8498675b0a7e1",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap DC přepěťová ochrana nosná lišta typ II pro 2 MPPT",
"item_id": "7076",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Raycap",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f6c147cafddc5439a3f8498675b0a7e1"
}
}
Krimpovací kleště pro otevřené krimpovací kontakty, MC 4 EVO 2, 4/10 mm²
- Typ výrobce: PV-CZM-42100
- Art. Nr.: 9036
| Typ příslušenství : | Nářadí |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f74520977d855570bd791d56210dfccb",
"item_brand": "",
"item_name": "Krimpovací kleště pro otevřené krimpovací kontakty, MC 4 EVO 2, 4/10 mm² ",
"item_id": "9036",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f74520977d855570bd791d56210dfccb"
}
}
GoodWe SMT - GW25K-MT
- Typ výrobce: GW25K-MT
- Art. Nr.: 13029
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač, Projektový střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 25 kW |
| Záruka: | 5 let |
| Typ komunikace: | RS485, WiFi |
| Rozsah MPPT: | 200 - 950 Volt |
od 15.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f74a809dde745c7f9a89d28c54bfb623",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SMT - GW25K-MT",
"item_id": "13029",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f74a809dde745c7f9a89d28c54bfb623"
}
}
Alumero easySPEED Balastní výztuha
- Typ výrobce: 200133
- Art. Nr.: 15280
| Typ střechy: | Plochá střecha |
|---|
od 26.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f75b707e26275bf3aa0483daed9e650b",
"item_brand": "",
"item_name": "Alumero easySPEED Balastní výztuha",
"item_id": "15280",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Alumero ",
"item_category2": "Montážní systémy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f75b707e26275bf3aa0483daed9e650b"
}
}
SolaX X3-HYB-15.0-P G4 PRO
- Typ výrobce: X3-HYB-15.0-P
- Art. Nr.: 14194
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 15 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Rozsah MPPT: | 110-950 Volt |
od 26.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f7880bc3008552f1910812e3c359b7e3",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-HYB-15.0-P G4 PRO",
"item_id": "14194",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f7880bc3008552f1910812e3c359b7e3"
}
}
Sunways LAN modul
- Art. Nr.: 7116
| Typ příslušenství : | Datalogger/monitoring, Komunikace |
|---|
Na vyžádání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f7c66f5a3e9c5136985a70a5b255e367",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways LAN modul",
"item_id": "7116",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "Sunways",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f7c66f5a3e9c5136985a70a5b255e367"
}
}
| Střídače: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Počet fází: | 3 |
| Baterie: | SolarEdge Home Low Voltage Battery 9.2 kWh |
| Netto kapacita: | 9,2 kWh |
| Typ baterie: | 48 Volt fosforečnan lithno-železnatý |
| Příslušenství: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung, Ladestation |
| Typ setu: | 3-fázové, 48 V baterie, KfW 442 Pakete, Rodinný dům |
od 18.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f7f1495bbc13526987f2f6509381cb3b",
"item_brand": "",
"item_name": "Balíček SolarEdge Home se záložním napájením a nabíjecí stanicí, SE10K-RWB48 a 9,2 (9,7) kWh",
"item_id": "12177",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Bateriové sety",
"item_category3": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f7f1495bbc13526987f2f6509381cb3b"
}
}
GoodWe EzManager3000
- Typ výrobce: LEM0000-01-00P
- Art. Nr.: 14910
| Komunikační protokol: | DIN lišta |
|---|
od 04.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f84c8d9f19a259659cbcf5c5055a9b73",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe EzManager3000",
"item_id": "14910",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f84c8d9f19a259659cbcf5c5055a9b73"
}
}
SMA Sunny Home Manager 2.0
- Art. Nr.: 2781
| Komunikační protokol: | DIN lišta |
|---|---|
| Systémy řízení energie (EMS): | Rezidenční |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f851c43d16a85d83b49397b02bf44fe0",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Home Manager 2.0",
"item_id": "2781",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f851c43d16a85d83b49397b02bf44fe0"
}
}
SolarEdge ONE EV Charger 22 kW SE-EVN22SE0-01
- Art. Nr.: 14272
| Výkon: | 22 kilowatt |
|---|---|
| Počet nabíjecích bodů: | 1 |
| Kontrola přístupu: | RFID |
| AC-fáze: | 3 |
| Nabíjení z přebytku: | Ano |
| Nabíjecí výstup: | Zásuvka |
| Elektroměr: | Jednoduché digitální měření |
| KfW (441) förderfähig: | Ano |
| BMVI förderfähig: | Ano |
| Typ EV chargeru: | Wallbox |
od 14.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f8937f6b90b6508f8b32ff8dc14e0bb8",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge ONE EV Charger 22 kW SE-EVN22SE0-01",
"item_id": "14272",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Nabíjecí stanice",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f8937f6b90b6508f8b32ff8dc14e0bb8"
}
}
BYD Battery-Box Premium PDU (Base+Cover) LVS 4.0
- Typ výrobce: 12940054-00
- Art. Nr.: 14525
| Typ baterie: | Vysokonapěťové lithium |
|---|---|
| Typ baterie: | Vysokonapěťová baterie |
od 15.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f8ade6f0d96559239eb107294dd654d3",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium PDU (Base+Cover) LVS 4.0",
"item_id": "14525",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD",
"item_category2": "Rezidenční úložiště",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f8ade6f0d96559239eb107294dd654d3"
}
}
Sigenergy Sigen Energy Controller 10.0 kW
- Typ výrobce: SigenStor EC 10.0 TP
- Art. Nr.: 14570
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 10 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Rozsah MPPT: | 160 - 1000 Volt |
od 29.09.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f912067e83505da49c6bbf6015bc1081",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenergy Sigen Energy Controller 10.0 kW ",
"item_id": "14570",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "Sigenergy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f912067e83505da49c6bbf6015bc1081"
}
}







