Tschechisch
Filtr
–
–
–
–
–
–
–
–
Raycap AC přepěťová ochrana montážní lišta typ II TN-S/ TT
- Typ výrobce: Protec T2-300-3+1
- Art. Nr.: 4329
| Typ příslušenství : | DC rozvaděče a přepěťové ochrany |
|---|
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f234fff5f08f5fbd89fef8b89ae918f8",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap AC přepěťová ochrana montážní lišta typ II TN-S/ TT",
"item_id": "4329",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Raycap",
"item_category2": "Příslušenství a služby",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f234fff5f08f5fbd89fef8b89ae918f8"
}
}
JinkoSolar JKM575N-72HL4-BDV, dual glass, bifaciál, kabel 1,6 m
- Typ výrobce: JKM575N-72HL4-BDV
- Art. Nr.: 14216
| Výkon: | 575 Watt |
|---|---|
| Účinnost: | 22,26 % |
| Typ konstrukce: | Sklo-sklo |
| Záruka: | 12/30 let |
| Rozměr: | 2278 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Transparentní |
| Barva rámu: | Stříbrná |
| Technologie: | TOPCon |
| Zatížení sněhem: | 5400 |
| Zatížení větrem: | 2400 |
| Typ panelu: | Bifaciální, Panely s průhlednou fólií, Sklo-sklo panely, Velkoformátové panely |
od 14.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f25f9c4c0e2e58e0b6f4fc972a320715",
"item_brand": "",
"item_name": "JinkoSolar JKM575N-72HL4-BDV, dual glass, bifaciál, kabel 1,6 m",
"item_id": "14216",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Jinko",
"item_category2": "Panely",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f25f9c4c0e2e58e0b6f4fc972a320715"
}
}
Optimizér SolarEdge P850-4RM4MBY
- Typ výrobce: P850-4RM4MBY
- Art. Nr.: 8329
| Typ střídače: | Optimizéry |
|---|---|
| Záruka: | 25 let |
| Typ komunikace: | Powerline, Kabel: 0.16 m/2.2 m |
| Rozsah MPPT: | 12,5-105 Volt |
od 31.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f29a9283d40653a49e70aa1f55199a85",
"item_brand": "",
"item_name": "Optimizér SolarEdge P850-4RM4MBY",
"item_id": "8329",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f29a9283d40653a49e70aa1f55199a85"
}
}
SolarEdge SE8K-EN4
- Typ výrobce: SE8K-RW0TEBEN4
- Art. Nr.: 13101
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | FTV střídač |
| AC - výkon: | 8 kW |
| Záruka: | 12 let |
od 31.08.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f2c55e80424c55f7bafb0f7e4db08772",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE8K-EN4",
"item_id": "13101",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "Střídače",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f2c55e80424c55f7bafb0f7e4db08772"
}
}
Solinteg E2BR-S112K-R
- Typ výrobce: E2BR
- Art. Nr.: 15083
| Typ baterie: | LFP |
|---|---|
| Umístění: | Indoor |
| Využitelná kapacita: | 101,25 kWh |
| Záruka: | 10 let |
| Funkce uložiště: | Modulární bez střídače |
od 30.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f3275314293a5450a5543c0ee7242064",
"item_brand": "",
"item_name": "Solinteg E2BR-S112K-R",
"item_id": "15083",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Solinteg",
"item_category2": "Komerční úložiště ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f3275314293a5450a5543c0ee7242064"
}
}
Senzor záření meteocontrol Si-RS485TC-T-MB
- Art. Nr.: 7091
| Komunikační protokol: | ostatní |
|---|---|
| Systémy řízení energie (EMS): | Komerční, Příslušenství |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f34ae70c6e92533dbddce0eee77856ad",
"item_brand": "",
"item_name": "Senzor záření meteocontrol Si-RS485TC-T-MB",
"item_id": "7091",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f34ae70c6e92533dbddce0eee77856ad"
}
}
Tigo RSS Signal Detector
- Art. Nr.: 10349
| Typ střídače: | Optimizéry |
|---|
od 30.10.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f3baa8a592895f629b5da5b0b6ff4470",
"item_brand": "",
"item_name": "Tigo RSS Signal Detector",
"item_id": "10349",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "% Akce",
"item_category2": "Střídače",
"item_category3": "Tigo",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f3baa8a592895f629b5da5b0b6ff4470"
}
}
K2 Clamp EC 25-40, černá
- Typ výrobce: 2004545
- Art. Nr.: 14519
| Typ střechy: | Skládané plechové krytiny, Střešní taška, Vlnitý plech, Vláknocement |
|---|
od 18.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f46c03c751cb5b5eb0ad8afb5b6da48e",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 Clamp EC 25-40, černá",
"item_id": "14519",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Montážní systémy",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "20",
"shopware_id": "f46c03c751cb5b5eb0ad8afb5b6da48e"
}
}
Licence meteocontrol VCOM do 10 kWp na 2 roky
- Art. Nr.: 7095
| Komunikační protokol: | ostatní |
|---|---|
| Systémy řízení energie (EMS): | Komerční, Licence |
Ihned k odeslání
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f526856e8dc059bd847aa880025e4a92",
"item_brand": "",
"item_name": "Licence meteocontrol VCOM do 10 kWp na 2 roky",
"item_id": "7095",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f526856e8dc059bd847aa880025e4a92"
}
}
Alumero easySPEED Balastní vana 2475
- Typ výrobce: 200106-2475
- Art. Nr.: 15261
| Typ střechy: | Plochá střecha |
|---|
od 26.05.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f57a2ffec3285a18b5e830798d1f6757",
"item_brand": "",
"item_name": "Alumero easySPEED Balastní vana 2475",
"item_id": "15261",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Montážní systémy",
"item_category2": "Alumero ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f57a2ffec3285a18b5e830798d1f6757"
}
}
Sungrow WiNet-S Communication Dongle
- Typ výrobce: WiNet-S
- Art. Nr.: 6240
| Typ příslušenství : | Komunikace |
|---|
od 06.07.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f637ccb8a1825b9496334ae0a38362c8",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow WiNet-S Communication Dongle",
"item_id": "6240",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Příslušenství a služby",
"item_category2": "% Akce",
"item_category3": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f637ccb8a1825b9496334ae0a38362c8"
}
}
SolaX X3-ULT-20KP (AFCI)
- Typ výrobce: X3-ULT-20KP(AFCI)
- Art. Nr.: 12598
| Počet fází: | 3 |
|---|---|
| Typ střídače: | Hybridní střídač |
| Počet MPPT: | 3 |
| AC - výkon: | 20 kW |
| Záruka: | 10 let |
| Rozsah MPPT: | 160-950 Volt |
od 01.06.2026
Chcete-li zjistit cenu produktu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Memodo. Kontaktní údaje své kontaktní osoby naleznete ve svém zákaznickém účtu.
{
"id": "f6ad6ece03d15ce2bbd3eb9fe1288f14",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-ULT-20KP (AFCI)",
"item_id": "12598",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "dee17bd85245575f8b995db449f9bacc",
"item_list_name": "",
"item_category": "Střídače",
"item_category2": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f6ad6ece03d15ce2bbd3eb9fe1288f14"
}
}







